Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Nowy użytkowniku przeczytaj to

Wszystko co ważne dotyczące działania forum, powitania

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, spoker

wolffer
Bywalec

Re: Nowy użytkowniku przeczytaj to

Postautor: wolffer » 20 lut 2018, o 10:32

a mi usunęło, ale nie te które chciałem i zaznaczyłem

rycho_cc
Raczkuje

Postautor: rycho_cc » 6 mar 2018, o 22:40

Witam wszystkich użytkowników forum. Oficjalnie jestem tutaj nowy, ale od kilku miesięcy śledzę wiadomości dotyczące Albanii.
Wybieramy się tam pierwszy raz-objazdówka Bośnia, Czarnogóra, Szkodra, Saranda (5 noclegów), Grecja i powrót przez Macedonię, Serbię, Węgry, Austrię i Czechy. Termin wyjazd koniec sierpnia.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piotrek Byrdziak
Eksplorator
Podziękował/a  : 9 razy
Otrzymał podziękowań : 24 razy

Postautor: Piotrek Byrdziak » 6 mar 2018, o 23:05

Witaj na forum rycho_cc :)
Pozdrawiam.
Piotr

Searcher
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 5 razy

Postautor: Searcher » 8 cze 2018, o 00:39

Cześć!

W ubiegłym roku zjechaliśmy większość chorwackiego wybrzeża, a tym razem przyszedł czas zapuścić się dalej: Albania! Dlatego też zawitałem na tym forum.

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 8 cze 2018, o 06:50

Siemak

aneta7
Raczkuje

Postautor: aneta7 » 11 cze 2018, o 13:37

Cześć :) postanowiłam sie do Was przyłączyć bo widzę że wiele ciekawych rzeczy można sie tutaj dowiedzieć o Albanii. Jadę tam pierwszy raz, podobnie jak moi poprzednicy, po kilku wyjazdach do Chorwacji.W dwie rodziny wybieramy sie w lipcu do Borsh na 7 dni, z postojem w Nisz. Potem na 3 dni pod namiot do Buljaricy w Czarnogórze i po drodze przez Bih moze uda sie zwiedzic Sarajewo.Mam nadzieję ze Borsh okaże sie dobrym wyborem.Jak wrócę podzielę sie wrażeniami :) pozdrawiam wszystkich :D

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 11 cze 2018, o 14:59

aneta7 pisze:Cześć :) postanowiłam sie do Was przyłączyć bo widzę że wiele ciekawych rzeczy można sie tutaj dowiedzieć o Albanii. Jadę tam pierwszy raz, podobnie jak moi poprzednicy, po kilku wyjazdach do Chorwacji.W dwie rodziny wybieramy sie w lipcu do Borsh na 7 dni, z postojem w Nisz. Potem na 3 dni pod namiot do Buljaricy w Czarnogórze i po drodze przez Bih moze uda sie zwiedzic Sarajewo.Mam nadzieję ze Borsh okaże sie dobrym wyborem.Jak wrócę podzielę sie wrażeniami :) pozdrawiam wszystkich :D

Witaj i pytaj ;-)

W Borsh będzie lepiej niż w Buljaricy , wiem bo miałem przyjemność być na obu tych plażach
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

barmanolimpu
Raczkuje

Postautor: barmanolimpu » 14 cze 2018, o 11:47

Witam wszystkich.Po kilku wypoczynku w Chorwacji,zmianiam kierunek tym razem na ALbanię.Pobyt od 3.07.-25.07

Saszka
Bywalec
Podziękował/a  : 2 razy

Postautor: Saszka » 29 cze 2018, o 10:18

Cześć

Po pięciu razach w Bułgarii (pozdrowienia dla bulgaricusów, których tu widzę nie brakuje) żona nakazała zmianę - padło na Albanię ;)
W zasadzie większość potrzebnych informacji już tu wyczytałem, ale kilka pytań się jeszcze znajdzie - a do startu już tylko dwa tygodnie...

Pozdrawiam,
Saszka
Pozdrawiam,
Saszka

rafal
Raczkuje

Postautor: rafal » 2 lip 2018, o 08:30

Witam wszystkich. Forum śledzę prawie od początku. Pierwszy raz w Albanii w 2012. W tym roku czwarty raz będzie i na jakiś czas Bałkany pójdą chyba w odstawkę. Żonka chce już zmienić klimaty.
Pozdrawiam
Rafał

Wróć do „Sprawy bieżące”