Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

CB radio i wideorejestrator

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, Piotrek Byrdziak

Coffe
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz

CB radio i wideorejestrator

Post autor: Coffe » 05 sie 2019, 18:52

Drodzy forumowicze...wiecie może jak wygląda sprawa z CB radiem i wideorejestratorem na trasie dojazdowej (Serbia, Macedonia, Grecja, Czarnogóra) do Albanii no i w samej Albanii?? Czepiają się czy na spokojnie można jechać bez problemu - jakieś doświadczenia? Nie znalazłem nigdzie na forum więc założyłem nowy temat... jeśli gdzieś już jest taki temat to przepraszam i proszę moderatorów o usunięcie bądź przeniesienie do odpowiedniego działu. Pozdrowionka.

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Re: CB radio i wideorejestrator

Post autor: JerzyM73 » 05 sie 2019, 19:53

Ja jak jeżdżę w te rejony to nigdy nie spotkałem się z problemem. Z tego co wiem na Słowacji nie można mieć nic przylepionego do szyby aby nie zasłaniało widoczności ale jak w tym roku nawet nie zdejmowałem. Możesz poczytać także w necie np. tu
https://mojafirma.infor.pl/moto/eksploa ... nione.html.
Z CB nigdy nie miałem problemu
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

mareksc
Eksplorator
Podziękował/a  : 8 razy
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Post autor: mareksc » 05 sie 2019, 21:04

usunąć

Coffe
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz

Post autor: Coffe » 06 sie 2019, 09:24

JerzyM73 pisze:
05 sie 2019, 19:53
Ja jak jeżdżę w te rejony to nigdy nie spotkałem się z problemem. Z tego co wiem na Słowacji nie można mieć nic przylepionego do szyby aby nie zasłaniało widoczności ale jak w tym roku nawet nie zdejmowałem. Możesz poczytać także w necie np. tu
https://mojafirma.infor.pl/moto/eksploa ... nione.html.
Z CB nigdy nie miałem problemu
ok dziękuję za odpowiedź. Temat do usunięcia.

ODPOWIEDZ