Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

na jaką miejscowość się zdecydować?????

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, JerzyM73, Piotrek Byrdziak

dudzis
Bywalec

na jaką miejscowość się zdecydować?????

Post autor: dudzis » 02 sie 2019, 08:53

hello
poczytałem wasze posty i inne stronki na temat miejscowości i tak naprawde mam zagwozdkę gdzie????
qeparo, himare, saranda byle był kamyczek na plaży i można snurkować
mamy bandę dziecków, nastolatków którzy wieczorem niekoniecznie chcą siedzieć ze staruszkami a staruszki chcą im ograniczyć szwędanie się tak więc może jakieś inne wasze pomysły???

aaa i jak zwykle jak to polski janusz chciałoby się wszystko pod ręką woda, knajpy, spanie

wolffer
Bywalec

Re: na jaką miejscowość się zdecydować?????

Post autor: wolffer » 02 sie 2019, 10:53

jak chcesz ograniczyć dzieciakom szwendanie, to polecam Lukove k/Sarandy :D :D jedno boisko i placyk zabaw w centrum :twisted: Poza tym miejscowość miła i godna polecenia, ale dla szukających spokoju. Jedna knajpka większa i 2-3 malutkie się znajdą.
No, ale tym samym ograniczysz sobie możliwość wyboru, co do czasu wolnego :roll: Więc miejscowość głównie dla ograniczenia szaleństw dzieciaków.
Jeśli chodzi o snurkowanie, to bym polecił plażę pomiędzy Sarande a Ksamil, chyba monastyrska czy jakoś tak. Czysta spokojna woda i przejrzysta. Snurkować nie snurkuję, ale chyba woda w sam raz. Poza tym z Sarande można przemknąć na chwilę na Korfu, no i klika knajpek jest.

Awatar użytkownika
Chmielo
Moderator
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Post autor: Chmielo » 03 sie 2019, 17:47

Monastery beach polecam do snurkowania faktycznie woda spokojna i całkiem niezłe widoki pod wodą po lewej stronie jakiś stary budynek rozwalony w wodzie częściowo

dudzis
Bywalec

Post autor: dudzis » 05 sie 2019, 22:20

mam dylemat największy między himare a qeparo
czytam wszystko i głupieje

gregorian13
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Post autor: gregorian13 » 05 sie 2019, 23:10

dudzis pisze:
05 sie 2019, 22:20
Jestem obecnie w Himare. To nieporównywalnie większa infrastruktura{ w sezonie) niż Qeparo. Tu jest wszystko co "Janusz" do wakacji potrzebuje. Pozdrawiam

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 05 sie 2019, 23:10

dudzis pisze:
05 sie 2019, 22:20
Himare :-)
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

dudzis
Bywalec

Post autor: dudzis » 05 sie 2019, 23:16

a jak z plażą jeżdze zawsze na przełomie czerwca i lipca da sie gdzieś wcisnąc??

gregorian13
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Post autor: gregorian13 » 05 sie 2019, 23:20

dudzis pisze:
05 sie 2019, 23:16
a jak z plażą jeżdze zawsze na przełomie czerwca i lipca da sie gdzieś wcisnąc??
W tym roku już nie.

dudzis
Bywalec

Post autor: dudzis » 26 sie 2019, 11:32

słuchajcie naczytałem się od cholery i jestem bardziej zamotany niż byłem tak naprawdę to biorę pod uwagę tylko qeparo, himare, i dhermi ale największym bólem jest to że jak szukam noclegów to ni cholery niemogę znaleźć pensjonatu z 4 apartamentami dla 2+2, 2+2, 2+1, 2 jeździmy zawsze grupą i jestem w szoku że już teraz porezerwowane albo brak ogłoszeń może macie jakieś namiary potwierdzone /najlepiej w tym roku/ na jakieś adresy apartamentów ??????
aaaa czy większość apartamentów w albanii jest bez aneksów kuchennych???

Awatar użytkownika
spoker
Administrator
Podziękował/a  : 5 razy
Otrzymał podziękowań : 9 razy

Post autor: spoker » 29 sie 2019, 15:17

dudzis pisze:
26 sie 2019, 11:32
słuchajcie naczytałem się od cholery i jestem bardziej zamotany niż byłem tak naprawdę to biorę pod uwagę tylko qeparo, himare, i dhermi ale największym bólem jest to że jak szukam noclegów to ni cholery niemogę znaleźć pensjonatu z 4 apartamentami dla 2+2, 2+2, 2+1, 2 jeździmy zawsze grupą i jestem w szoku że już teraz porezerwowane albo brak ogłoszeń może macie jakieś namiary potwierdzone /najlepiej w tym roku/ na jakieś adresy apartamentów ??????
aaaa czy większość apartamentów w albanii jest bez aneksów kuchennych???
Co masz na myśli pisząc o apartamentach? Czy chodzi o jakieś większe pokoje w hotelach, takie z pokojem i sypialnią?
Aneksów kuchennych jest mało bo jedzenie jest na tyle tanie że nie ma sensu nic szykować w pokoju, w miejscach gdzie hotel jest na uboczu bez pobliskich knajp na pewno są aneksy.

ODPOWIEDZ