Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Droga z Korczy do Gjiokaster

Wszystko co ważne dotyczące działania forum, powitania

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, spoker

paffcio
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Re: Droga z Korczy do Gjiokaster

Postautor: paffcio » 15 maja 2019, o 10:38

W piątek wyjeżdżam z Warszawy (przez Rzeszów - prawdopodobnie). Nocleg mam już klepnięty w Nisz z soboty na niedzielę. Co dalej to jeszcze nie wiem, bo załoga chce jak najszybciej nad morze, a ja chyba jednak za jeszcze jednym noclegiem w drodze :) docelowo jedziemy do Livadh/Himare. Co do powrotu to tutaj na razie zupełna partyzantka ;)

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 15 maja 2019, o 13:06

To tą sama trasą lecimy:)ja z Siedlec a pierwszy nocleg mam w Relax &Spa w Stenjevac a potem już na Albanię do Pogradec albo Korczy tam sie przekimać i ahoj przygodo SH75:)

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » wczoraj, o 21:05

Ok nocleg w Pogradec już zarezerwowany,teraz się zastanawiam czy po drodze nie zrobić noclegu połączonego ze zwiedzaniem Girokaster...
Ktoś tam nocował ma jakieś wrażenia czy warto ewentualnie jakiś hotel sprawdzony?

Wróć do „Sprawy bieżące”