Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Jaki bankomat bez prowizji

Orientacyjne ceny oraz wszystko o walucie albańskiej

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak

Luka$
Raczkuje

Jaki bankomat bez prowizji

Postautor: Luka$ » 24 mar 2019, o 09:43

Cześć, orientuje się ktoś czy wypłacę z bankomatu gotówkę bez prowizji w Durrës? Jaki bankomat?
Znalazłem w sieci informację o bankomatach: Fibank, Alpha Bank, Banka Kombetare, ale nie jest to potwierdzone i niestety informacja była z 2015 roku.

zosia40k
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 5 razy

Re: Jaki bankomat bez prowizji

Postautor: zosia40k » 24 mar 2019, o 17:20

Wydaje mi się, że to zależy od banku, w którym masz konto i kartę.
Są takie rodzaje kont, które oferują wypłatę gotówki bez prowizji na całym świecie, a nie np. tylko w Polsce.
Chyba powinieneś zacząć od sprawdzenia rodzaju konta, które posiadasz.

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 24 mar 2019, o 21:58

Rajfajzen bodajże jest drogi bo za każda transakcji liczy prowizji 600 czy 700 leke

Luka$
Raczkuje

Postautor: Luka$ » 25 mar 2019, o 06:56

zosia40k pisze:Wydaje mi się, że to zależy od banku, w którym masz konto i kartę.
Są takie rodzaje kont, które oferują wypłatę gotówki bez prowizji na całym świecie, a nie np. tylko w Polsce.
Chyba powinieneś zacząć od sprawdzenia rodzaju konta, które posiadasz.

Właśnie chodzi o to, że pobierają prowizję mimo, że u siebie w banku masz darmowe wypłaty na całym świecie. Nie pytałbym gdyby było jak piszesz.

Chmielo pisze:Rajfajzen bodajże jest drogi bo za każda transakcji liczy prowizji 600 czy 700 leke

O Raiffeisen wiem, że trzeba go przede wszystkim omijać:) Z tego co czytałem 700 leków od każdej wypłaty.

Może znajdzie się ktoś kto ma pewne informacje i wie które nie pobierają prowizji:)

Wróć do „Waluta i ceny”