Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Czarnogóra - punkt widokowy Lovcen

Tylko opisy, od reszty informacji są inne fora tematyczne.

Moderatorzy: spoker, Piotrek Byrdziak

Pedet47
Bywalec

Czarnogóra - punkt widokowy Lovcen

Post autor: Pedet47 » 06 lut 2019, 15:54

Witajcie. Punkt widokowy znajduje się na terenie Parku Narodowego Lovcen, niedaleko od miejscowości Kotor. Wobec tego, że będę przebywał w tej miejscowości w lipcu, rozważam wycieczkę na szczyt, gdzie znajduje się punkt widokowy. Czy znacie to miejsce, ktoś z Was był tam osobiście?

Awatar użytkownika
Piotrek Byrdziak
Eksplorator
Podziękował/a  : 9 razy
Otrzymał podziękowań : 24 razy

Re: Czarnogóra - punkt widokowy Lovcen

Post autor: Piotrek Byrdziak » 06 lut 2019, 23:19

No tak byłem tam kilka lat temu.Masz dwie drogi.Albo z Kotoru bardziej ekstremalna ale i widokowa albo od strony Cetynii,ja jechałem od strony Cetynii bardziej ze środka Czarnogóry i też było piknie :)
Pozdrawiam.
Piotr

Pedet47
Bywalec

Post autor: Pedet47 » 06 lut 2019, 23:37

Fajnie, że podjąłeś temat Piotrek. Mi już nie chodzi o walory widokowe w drodze na szczyt tylko żeby się tam dostać. Jak wiesz jedziemy toyotą yaris. Jak myślisz, damy radę tam wjechać tym autem? Nie wiem czy ma to jakieś odniesienie ale powiem, że naszą toyotą przejechaliśmy trasę transfogaraską w Rumunii. Czy to podobny stopień trudności? Przyznam, że jak zobaczyłem relację wideo na youtube z wjazdu na tę górę to się przeraziłem. Jak myślisz?

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 07 lut 2019, 00:11

Pedet47 pisze:Fajnie, że podjąłeś temat Piotrek. Mi już nie chodzi o walory widokowe w drodze na szczyt tylko żeby się tam dostać. Jak wiesz jedziemy toyotą yaris. Jak myślisz, damy radę tam wjechać tym autem? Nie wiem czy ma to jakieś odniesienie ale powiem, że naszą toyotą przejechaliśmy trasę transfogaraską w Rumunii. Czy to podobny stopień trudności? Przyznam, że jak zobaczyłem relację wideo na youtube z wjazdu na tę górę to się przeraziłem. Jak myślisz?
Jak będziesz w AL i zobaczysz czym jeżdżą i pod jakie wzniesienia to ten Yaris będzie Maybach z Torunia. Ja na punkcie widokowym nie byłem, ale też jechałem jak Piotr, od strony Cetynii do Kotoru. Widoki rewelacyjne .
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Piotrek Byrdziak
Eksplorator
Podziękował/a  : 9 razy
Otrzymał podziękowań : 24 razy

Post autor: Piotrek Byrdziak » 07 lut 2019, 00:27

Pedet47 pisze: Jak myślisz?
Spokojnie wyjedziesz,ja mam miśka Spacestara to i na trójeczce się jechało :D

Pedet47
Bywalec

Post autor: Pedet47 » 07 lut 2019, 17:20

W takim razie super. Jest to miejsce, które chciałbym zobaczyć ze względu na doznania na górze i widoki pod kątem fotografii. Odważę się, mam nadzieję, że zdjęcia pokażę jeszcze po powrocie.
Dziękuję :)

ODPOWIEDZ