Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Mechanik

Wszystko co ważne dotyczące działania forum, powitania

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, spoker

gist
Bywalec

Mechanik

Postautor: gist » 3 wrz 2018, o 09:05

Witam i prosze o pomoc .Szukam mechanika samochodowedo lub jakiegos serwisu w Himare.

basik
Bywalec

Re: Mechanik

Postautor: basik » 3 wrz 2018, o 16:50

Ja bym zapytała na stacji benzynowej tej obok Apt.Nektar właścicielka bardzo pomocna była w różnych sprawach może ma jakiegoś znajomego mechanika

darajawahusz
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Postautor: darajawahusz » 3 wrz 2018, o 19:35

gdybym był zlośliwy to wkleił bym Twoja wypowiedz "zabaczcie i sie uczcie....bulgaricus.pl.Ale przed wami dluda droga."

wiec sorry stary taki mamy klimat :-)
ale ok
1krok , ASSISTANCE , pewnie jakies masz wiec telefon do nich
2 krok zapytać osobe u której wynajmujesz apart .Albanczycy sa bardzo pomocni , wiec na pewno Ci pomogą
3 krok zapytać na stacji benzynowej

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 3 wrz 2018, o 21:28

Jestem przekonany ze każdy z Albanczykow jak zapytasz i Cię zrozumie to Cię zaprowadzi, albo ogarnie Ci kogoś kto może pomóc

gist
Bywalec

Postautor: gist » 4 wrz 2018, o 12:48

Wielkie dzieki.

marwyk1976
Eksplorator
Otrzymał podziękowań : 13 razy

Postautor: marwyk1976 » 4 wrz 2018, o 14:55

tu widać że ma podnośnik i jakiś w miarę sprzęt do opon- zależy co jest do zrobienia https://goo.gl/maps/RZY5YGqjVTk

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 4 wrz 2018, o 20:49

darajawahusz pisze:gdybym był zlośliwy to wkleił bym Twoja wypowiedz "zabaczcie i sie uczcie....bulgaricus.pl.Ale przed wami dluda droga."

wiec sorry stary taki mamy klimat :-)
ale ok
1krok , ASSISTANCE , pewnie jakies masz wiec telefon do nich
2 krok zapytać osobe u której wynajmujesz apart .Albanczycy sa bardzo pomocni , wiec na pewno Ci pomogą
3 krok zapytać na stacji benzynowej

Trafiła kosa na kamień ;-)

Nie wiem ja w tym roku, ale zawsze był warsztat obok stacji benzynowej - dokładnie tu https://goo.gl/maps/hFPjysGnShn Inny warsztat był przy myjni na końcu Himare jadąc na południe
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Wróć do „Sprawy bieżące”