Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Gdzie paszport

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

gist
Bywalec

Re: Gdzie paszport

Postautor: gist » 16 sie 2018, o 21:39

Ok.Macie racje,szukalem ale klapa nic nie ma,cale forum to cztery strony A4.Ale dzieki.

gist
Bywalec

Postautor: gist » 16 sie 2018, o 21:43

Prawdziwe forum ,poukladane hronologicznie ,tematycznie.....zabaczcie i sie uczcie....bulgaricus.pl.Ale przed wami dluda droga.

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 16 sie 2018, o 22:23

gist pisze:Prawdziwe forum ,poukladane hronologicznie ,tematycznie.....zabaczcie i sie uczcie....bulgaricus.pl.Ale przed wami dluda droga.

Zaraz może przytoczysz Cro . Bulgaricus znamy (pewien czas nawet ich gościliśmy u nas, jak mieli kłopoty, ale pewnie nie wiesz o tym) . nie porównuj fora na którym jest zarejestrowanych ponad 1000 osób bardziej czynnych nisz tu. BG jest bardziej popularnym krajem stąd więcej się tam dzieje.

Jak szukałeś i nic nie znalazłeś to faktycznie jest problem tylko nie wiem czy z forum czy z szukającym. Wszytko jest.
Wydrukuj mi to całe forum lub same wątki z dojazdem (gdzie są tam informacje o które pytasz) na kartach A4 a odpowiem rzetelnie na każde Twoje pytanie
Obrazek
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

gist
Bywalec

Postautor: gist » 17 sie 2018, o 06:17

To sa TEMATY w ktorych jest wszystko a zarazem nic,ale powodzenia.

gist
Bywalec

Postautor: gist » 17 sie 2018, o 06:25

WOLF-piszesz ze sie nie przywitalem itd.Odsylam Cie do mojego pierwszego wpisu-przywitalem sie.CZytaj,czytaj,czytaj zanim cos napiszesz.

Awatar użytkownika
piekara114
Podróżnik
Podziękował/a  : 7 razy

Postautor: piekara114 » 17 sie 2018, o 08:36

Mnie pytania o paszport czy do po prostu śmieszą... jakby nie można było wejść na wiarygodną stronę msz i sprawdzić formalną informację.
Ciekawe czy jakby ktoś napisał, że jego dziecko przejechało Bałkany na legitymacji szkolnej to ilu dla dzieci zabrałby właśnie ten "dokument"...jednemu się może uda, ale to łut szczęścia...

WOLF
Podróżnik
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Postautor: WOLF » 17 sie 2018, o 09:18

gist pisze:WOLF-piszesz ze sie nie przywitalem itd.Odsylam Cie do mojego pierwszego wpisu-przywitalem sie.CZytaj,czytaj,czytaj zanim cos napiszesz.

Witam i od razu z grubej berty pomóżcie taki był chyba twój pierwszy wpis

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 17 sie 2018, o 09:29

gist pisze:To sa TEMATY w ktorych jest wszystko a zarazem nic,ale powodzenia.

Tam wszytko jest, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Odnośnie przytoczonego przez Ciebie forum to poświęciłem chwile czasu i poczytałem Twoją twórczość, a zwłaszcza zadawane pytania. Widać, że tam też nic nie czytasz tylko zakładasz nowy wątek z pytaniem na które jest obszerna dyskusja (wątek od razu został zamknięty). Inny przykład: jak się pytasz czy winety masz wydrukować w kolorze czy czarno białe, albo czym płacić za przejazd mostem to naprawdę się dziwię jak ty pojechałeś i wróciłeś z tej BG. Innych przekładów nie będę przytaczał. Szanuj czas innych i poczytaj trochę zanim zadasz pytanie na które jest odpowiedź.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 17 sie 2018, o 15:42

Z lekami może być kłopot na granicy jak nie ma recept:D

basik
Bywalec

Postautor: basik » 17 sie 2018, o 17:41

Drodzy Forumowicze, chyba nie ma sensu toczyć tu dalszej dyskusji bo szkoda nerwów. Najprościej jest zadać pytanie zamiast najpierw poszukać na nie odpowiedzi.....Ja na tym forum znalazłam wszystkie ważne informacje i wskazówki, forum przeczytałam " od deski do deski". Drugi raz już byliśmy w Albanii - wielkie dzięki wszystkim za info :)

Wróć do „Dojazd oraz noclegi w drodze do Albanii”