Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

kilka propozycji zmiany układu forum

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek

Mario5791
Bywalec

Re: kilka propozycji zmiany układu forum

Postautor: Mario5791 » 2 sie 2017, o 10:55

Ja uważam, że noclegi dojazd i noclegi na miejscu to powinny być osobne wątki/działy/ tematy. Gdyż to bardzo zaśmieca temat o miejscowości czy od dojeździe. A wiadomo, że noclegi to temat rzeka i co roku będzie odświeżany bo stare będą nieaktualne. Tak jest na innych forach.
W tedy będzie wiadomo, że jak noclegi to piszemy i szukamy tylko w stosownym dziale. A teraz to jest to wszędzie porozrzucane.

wkrak
Eksplorator
Otrzymał podziękowań : 8 razy

Postautor: wkrak » 3 sie 2017, o 12:13

Tu chodzi o to, żeby nie zakładać wątków noclegowych w dziale"miejscowości". A jeżeli takie są, to moderatorzy powinni je przerzucać do działu "noclegi".

Awatar użytkownika
piekara114
Podróżnik
Podziękował/a  : 7 razy

Postautor: piekara114 » 10 lis 2017, o 19:47

Ja także popieram rozdzielenie noclegów od miejscowości.
Wątek z miastami i miejscowościami to opis danych miejsc, co warto zobaczyć, co odpuścić, co się w nich nowego pojawiło, gdzie zrobić zakupy, zaparkować czy gdzie zjeść itp.
A noclegi to wiadomo:np. noclegi w Himare to polecane, odradzane miejscówki, czy pytania o dane kwatery.
Łączenie tych tematów jest wg mnie bez sensu, niby to się łączy ze sobą, ale forumowicz czego innego szuka w wątku o miejscowościach a czego innego w wątku o noclegach....

Wróć do „Opinie i uwagi”