Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

ORIKUM

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak, JerzyM73

Awatar użytkownika
Waldemar52
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz

Re: ORIKUM

Postautor: Waldemar52 » 18 lip 2018, o 11:30

Czy widziałeś może domki w STEISI ? Czy możesz podać orientacyjne ceny posiłków ? Co z bazą wojskową ? Pozdrawiam już tylko 23 dni do wyjazdu.

basik
Bywalec

Postautor: basik » 18 lip 2018, o 16:29

My niestety już w domu :cry: i przeżywamy szok termiczny.....Tak na szybko : domki widziałam z daleka, wygladają fajnie, w spokojnej okolicy przy ładnej plaży, do centrum bliziutko. Jest gdzie zjeść obiad i wypić pyszną albańską kawę :D
Wejscie do bazy wojskowej Pashaliman na teren wykopalisk kosztuje 200 Lek od osoby- my niestety nie zdążyliśmy- braklo czasu.
Mam zdjecia menu z restauracji i rachunki- daj mi parę dni na ogarnięcie tematu- może w weekend.
Na pewno do Twojego wyjazdu zdążę :lol:

basik
Bywalec

Postautor: basik » 21 lip 2018, o 21:00

Co do wejścia na teren wykopalisk to wszystko fantastycznie jest opisane tu:m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,114,0,2411378.html?utm_source=Serwisy_WP&utm_medium=RStream&ut
Fajny blog :)
I jeszcze mam zdjecie tablicy informacyjnej przed bramą bazy Obrazek

basik
Bywalec

Postautor: basik » 21 lip 2018, o 21:22

Teraz obiecane ceny z restauracji- te z hotelu Belavista- wszędzie są podobne Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na razie tyle, mam nadzieję że trochę pomogłam :)

ikusia33
Raczkuje

Postautor: ikusia33 » 6 sty 2019, o 20:43

Witam
W lipcu wybieramy się do Orikum do apartamentów Veranda i mam pytanko był może tam ktoś??
Gdzie należy pojechać zeby znaleźć piaszczystą plażę ( będziemy z 17 miesięczną wnuczką).

zosia40k
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 5 razy

Postautor: zosia40k » 7 sty 2019, o 21:01

W Orikum mieszkaliśmy w hotelu Alba Gert i w pobliżu tego hotelu jest fajna plaża, choć kamienista to morze w tym miejscu jest płytkie a dno żwirowo piaszczyste. Kąpało się tam dużo dzieci, więc miejsce wydaje się przyjazne.

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 7 sty 2019, o 21:16

Jeżeli typowy piasek to chyba tylko Ksamil, ale tam takiego maluszka mogą zadeptać ;-)
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Wróć do „Miasta i miejscowości”