Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Wynajem samochodu Ksamil?

Wszystko co ważne dotyczące działania forum, powitania

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, spoker

Pietka
Bywalec
Podziękował/a  : 7 razy

Wynajem samochodu Ksamil?

Postautor: Pietka » 3 sie 2017, o 08:06

Witam,
Wybieramy się z żoną samolotem do Albanii pod koniec sierpnia na 2 tyg. do Ksamilu 1 raz, wiec chcielibyśmy trochę pozwiedzać.
mamy jakies wycieczki z biura ale myśle ze nie sa tanie?
NP. Big jeep safari 60/40, Ghirokastra i oko 25/15, Butrint i lekursi 25/15, Parga 45/20 - oczywiście Euro :-(
Czy i za ile można wypożyczyć samochód w Ksamilu lub Sarandzie oraz na co zwrocić uwagę. W ubr. wypozyczyłem w Sozopolu w Bułgarii od native za 40 USD/2 dni, szukam podobnej okazji. Ewentualnie innych porad w tym zakresie za co z góry dziękuje :D
Pozdrawiam Piotr

Adam71
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Re: Wynajem samochodu Ksamil?

Postautor: Adam71 » 3 sie 2017, o 11:25

W Ksamil 25 euro za dzien przy min 3 dniach. Platne tylko gotowka. Wypozyczalnia zaklad z oponami kolo stacji benzynowej. Ford Fiesta

Pietka
Bywalec
Podziękował/a  : 7 razy

Postautor: Pietka » 3 sie 2017, o 11:55

Dzięki, a jeśli korzystałeś to napisz proszę czy autka w miarę sprawne i bez obawy można pojechać parę kilometrów dalej :roll:
Rozumiem, że są ubezpieczone a kwestia jakiś opłat za drogi, np. autostrady jeśli są? Może ktoś podpowie?
Jeszcze raz podziękowania za szybka odpowiedź.
Piotr

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 3 sie 2017, o 20:09

Pietka pisze:Dzięki, a jeśli korzystałeś to napisz proszę czy autka w miarę sprawne i bez obawy można pojechać parę kilometrów dalej :roll:
Rozumiem, że są ubezpieczone a kwestia jakiś opłat za drogi, np. autostrady jeśli są? Może ktoś podpowie?
Piotr

W AL nie masz opłat za drogi i ich "autostrady"
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Adam71
Bywalec

Postautor: Adam71 » 8 sie 2017, o 13:09

Pietka pisze:Dzięki, a jeśli korzystałeś to napisz proszę czy autka w miarę sprawne i bez obawy można pojechać parę kilometrów dalej :roll:
Piotr

Zrobiłem 350 km bez problemu. Nie ma opłat. Niby ubezpieczony ale jak to w Albani mało co jest uregulowane . Papier miałem na wypożyczenie oficjalny .

selles
Raczkuje

Postautor: selles » 17 kwie 2018, o 14:01

wybieram sie do Ksamil w sierpniu i zacząłem sie rozglądac za samochodem do wynajecia. Konkretnie bede mieszkał w Ksamil więc tam chciałem wynająć i natknąłem sie na to:

http://ksamil-rent-a-car.business.site/

Ceny spoko ale bardziej mnie interesuje czy jakies dodatkowe opłaty ściagają (bo Europencar, czy hertz to od razu ubezpiecznie, wkład własny w przypadku szkody itd)

Adam71
Bywalec

Postautor: Adam71 » 22 maja 2018, o 17:20

Ja własnie tam wynajmowałem ale pamiętaj że to Albania i ogólnie wszystko jest jeszcze na gębę. Policja i tak się nie czepia turystów. Jakieś papiery mi wypisał ręcznie ale ja nawet tego nie czytałem. To nie Hertz ;-) W sumie to są jego prywatne samochody . Nawet nie oklejone że rent a car.

Monika80
Raczkuje

Postautor: Monika80 » 4 cze 2018, o 10:50

Adam71 pisze:W Ksamil 25 euro za dzien przy min 3 dniach. Platne tylko gotowka. Wypozyczalnia zaklad z oponami kolo stacji benzynowej. Ford Fiesta
Witam, czy w sezonie nie ma problemu z dostępnością aut? My jedziemy w drugiej połowie sierpnia, będziemy potrzebować trzy auta na 3 dni. Z góry dziękuję za info i wszelkie podpowiedzi.

ewad75
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Postautor: ewad75 » 4 cze 2018, o 21:57

Jak będziesz na miejscu to pójdziesz i się zorientujesz, kiedy możesz wypożyczyć. Nikt tego z góry nie przewidzi.

Adam71
Bywalec

Postautor: Adam71 » 11 cze 2018, o 19:38

Monika80 pisze:
Adam71 pisze:W Ksamil 25 euro za dzien przy min 3 dniach. Platne tylko gotowka. Wypozyczalnia zaklad z oponami kolo stacji benzynowej. Ford Fiesta
Witam, czy w sezonie nie ma problemu z dostępnością aut? My jedziemy w drugiej połowie sierpnia, będziemy potrzebować trzy auta na 3 dni. Z góry dziękuję za info i wszelkie podpowiedzi.

W zeszłym roku były bez problemu . Napisz do niego przez Facebooka i zarezerwuj. Możesz powołać się na mnie .

Wróć do „Sprawy bieżące”