Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Wycieczka z Sarandy na Korfu

Wszystko co ciekawe na temat Albanii

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak

jurow
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz

Re: Wycieczka z Sarandy na Korfu

Postautor: jurow » 20 cze 2018, o 12:03

Z Sarandy do Korfu 20 Euro w jedną stronę..

sebol_s
Raczkuje

Postautor: sebol_s » 11 lip 2018, o 11:51

Mario5791 pisze:Odnośnie promu Igumenica -Korfu- Igumenica orientuje się ktoś ile kosztuje bus/autobus z Sarandy do Igumenicy.
Zapomniałem sprawdzić cen. Autobusy startują z tego co wiem z przystanków opodal placu i parku z fontannami.
Chyba są nawet rozpiski kursów. Jakoś mi to wyleciało z głowy. Może ktoś wie albo będąc w Sarandzie zerknie / zapyta.

Czy te Autobusy jadą bezpośrednio do Igumenicy czy tylko do przejścia granicznego Qafe Bote. Jeśli tylko do przejścia to co dalej czy od przejścia jest inny bus/autobus i ile kosztuje.

Dołączam się do pytania z tą różnicą,
że będę startował z Ksamil.

tiomek
Bywalec

Postautor: tiomek » 4 sie 2018, o 09:14

Witajcie,
Obecnie wypoczywamy w Borsh (8 osób 4+4) lecz sama plaża to za mało... Planujemy wycieczkę na Korfu, ale promem z Grecji (Iguomenitsy). Po pierwsze rejs potrwa ok 1,5 h w jedną stronę (więcej frajdy dla dzieciaków), po drugie koszt całości niecałe 80 euro. W Sarandzie zaproponowano nam 280 euro (!!!!) Przy czasie trwania 0,5 h w jedną stronę... Ceny tam i z powrotem.
Jakoś specjalnie nie jesteśmy oszczędni, ale 200 euro to już przesada....
Mam tylko jedno pytanie- może wie ktoś czy przejście graniczne w Konispolu jest całodobowe czy funkcjonuje w określonych godzinach? Jeśli tak to w jakich?
Pozdrowienia z Borsh :)

ewad75
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Postautor: ewad75 » 4 sie 2018, o 21:24

tiomek pisze:Witajcie,
Obecnie wypoczywamy w Borsh (8 osób 4+4) lecz sama plaża to za mało... Planujemy wycieczkę na Korfu, ale promem z Grecji (Iguomenitsy). Po pierwsze rejs potrwa ok 1,5 h w jedną stronę (więcej frajdy dla dzieciaków), po drugie koszt całości niecałe 80 euro. W Sarandzie zaproponowano nam 280 euro (!!!!) Przy czasie trwania 0,5 h w jedną stronę... Ceny tam i z powrotem.
Jakoś specjalnie nie jesteśmy oszczędni, ale 200 euro to już przesada....
Mam tylko jedno pytanie- może wie ktoś czy przejście graniczne w Konispolu jest całodobowe czy funkcjonuje w określonych godzinach? Jeśli tak to w jakich?
Pozdrowienia z Borsh :)

To przejście nie jest całodobowe, ale chyba do 21 lub 22 czasu greckiego. Sprawdź promocję na promy, bo do Lefkimi była w sumie w obie strony (ale rezerwacja oddzielnie na każdy rejs) za 50 euro z autem (dzieci mi się łapały już jako dorośli).

Wróć do „Ciekawostki”