Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Qeparo

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak, JerzyM73

wiola2015
Bywalec

Re: Qeparo

Postautor: wiola2015 » 19 mar 2018, o 08:28

Tego się obawiam. W ubiegłym roku w drodze do Qeparo postanowiliśmy zobaczyć Siri i Kalter. Spodziewałam sie miłego odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Nie spodziewałam się natomiast, że takich jak ja będą tłumy. Plitwickie w sezonie " świeciły pustkami " w porównaniu z tym co zastaliśmy. :lol: Za to Stare Qeparo ... super, tylko my i nasi znajomi.

WOLF
Podróżnik
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Postautor: WOLF » 19 mar 2018, o 13:36

Już coraz mniej miejsc w Al gdzie można napawać się ciszą i spokojem.

WOLF
Podróżnik

Postautor: WOLF » 10 sie 2018, o 21:55

Zacznijmy od początku Qeparo ma dwie fajne rzeczy deptak i stare miasto o którym wie chyba niewiele osób Obrazek droga pod górę. zresztą tu wszędzie jest pod górę Obrazek Obrazek

WOLF
Podróżnik

Postautor: WOLF » 11 sie 2018, o 09:21

ObrazekObrazek

WOLF
Podróżnik

Postautor: WOLF » 15 sie 2018, o 14:28

[img]http://i6[IMG]http://i65.tinypic.com/18ypeu.jpg[/img]4.tinypic.com/4ujac6.jpg[/IMG]Obrazek

WOLF
Podróżnik

Postautor: WOLF » 15 sie 2018, o 14:33

Obrazek Obrazek

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 59 razy

Postautor: JerzyM73 » 15 sie 2018, o 21:11

Fajnie powspominać. Magiczne miejsce.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Pedet47
Bywalec

Postautor: Pedet47 » 6 lut 2019, o 08:58

Witajcie. To mój pierwszy post na forum. Przeczytałem mnóstwo Waszych relacji z podróży, dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na temat Albanii za co dziękuję bo stały się one niezwykle pomocne przy naszych wyborach. Zdecydowaliśmy się na Qeparo, rozważając także Dhermi, Borsh i Himare. W drugiej połowie lipca 2019 r. zarezerwowaliśmy na tydzień czasu pokój z widokiem na morze w Villa Panorma w Qeparo. Opinie na booking mają pozytywne, natomiast jedno co mnie martwi to niejasna sytuacja z parkingiem. Na portalu jest napisane, że obiekt posiada darmowe miejsca parkingowe, natomiast z opinii użytkowników wynika coś innego. Piszą, że auto można pozostawić przy uliczce. Proszę Was o informacje na ten temat. Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? Czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat tego miejsca?

Awatar użytkownika
Piotrek Byrdziak
Eksplorator
Podziękował/a  : 9 razy
Otrzymał podziękowań : 24 razy

Postautor: Piotrek Byrdziak » 6 lut 2019, o 23:15

Auto wszędzie można skroić,ale na yarisa chyba nikt się nie skusi ;) nie żeby było kiepskie auto,tylko mało popularne.Jak nie zostawisz kamery itd.za szybą to nie masz się o co martwić.
Pozdrawiam.
Piotr

Pedet47
Bywalec

Postautor: Pedet47 » 6 lut 2019, o 23:31

Hej Piotrek :) No po części to fakt, tym bardziej, że to wiekowa yariska. Już nie chodzi o kradzież ale choćby jakąś dewastację, która mogłaby utrudniać powrót. Ale wiem, to jak wróżenie, bo skąd niby macie wiedzieć czy ktoś mi szyby nie zbije czy lusterka nie wyłamie. Zawsze gdzie byłem zagranicą na wakacjach miałem zapewniony parking a tutaj nie i jest to niekomfortowe uczucie.
Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź, pozdrawiam Cię :)

Wróć do „Miasta i miejscowości”