Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

południe Albanii przez Grecję

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, Piotrek Byrdziak

Awatar użytkownika
paffcio
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Re: południe Albanii przez Grecję

Post autor: paffcio » 31 maja 2019, 11:59

czy macie jakieś sprawdzone miejscówki na nocleg w okolicy Meteorów?

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 31 maja 2019, 20:15

paffcio pisze:czy macie jakieś sprawdzone miejscówki na nocleg w okolicy Meteorów?
Ja w zeszłym roku nocowałem w Chrysorama Rooms - bnajdziesz ich na Bo..g.
Główny atut to balkon z super widokiem - masz w mojej relacji viewtopic.php?f=27&t=410" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
paffcio
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Post autor: paffcio » 03 cze 2019, 11:27

Dzięki, będziemy testować tamtejszy kemping - Vrachos Kastraki

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 01 lip 2019, 08:58

Proszę o pomoc i sugestie. 15 lipca wyruszamy drugi raz do GR (droga podobną jak na południe AL) Tym razem pierwszy tydzień na Kefaloni i drugi na Lefkadzie gdzie byliśmy w zeszłym roku i bardzo nam się podobało. Co prawda relacja z podróży na Lefkadę jeszcze nie dokończona ale może uda się dokończyć do wyjazdu lub na samym wyjeździe.

Dylemat mam następujący. Z racji tego, że na podróż mam przeznaczone 3 dni (tak naprawdę 2,5 bo chcę na miejscy być jak najwcześniej) to po drodze chciałem coś ciekawego zobaczyć. Pierwotnie jeszcze w zeszłym roku jak planowałem to pomyślałem o Transalpinie w RO. po przeczytaniu relacji różnych relacji utwierdziłem się, ze to dobry pomysł.Niestety jak zacząłem to planować logistycznie to nie bardzo spoina mi się to czasowo i pomysł odpadł.
Trasa dojazdy standardowa https://goo.gl/maps/Bwb5f24BzgTGk5vcA" onclick="window.open(this.href);return false;. Chcę jechać na spokojnie. Pierwszy nocleg na Serbii w Subotica lub Palić lub w okolicy i dalej do celu.

Tak się zastanawiam, co po drodze można by ciekawego zobaczyć. Gdzie byście zaproponowali noclegi? Następny nocleg (na spokojnie ) może być w Salonikach. Tylko czy jak zajadę na wieczór będzie można coś ciekawego zobaczyć ? Może w innym miejscu ? Jak macie propozycje to proszę pisać.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

marwyk1976
Eksplorator
Otrzymał podziękowań : 15 razy

Post autor: marwyk1976 » 01 lip 2019, 16:23

Ja w tym roku przy okazji wyjazdu do Albanii, chciałbym zobaczyć góre Olimp. Tj. blisko Salonik. Tylko to jest wycieczka tak do połowy góry na jeden dzień a całość na dwa

ODPOWIEDZ