Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Dhermi

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, Piotrek Byrdziak, JerzyM73

jerry.ie
Eksplorator
Podziękował/a  : 7 razy
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Re: Dhermi

Post autor: jerry.ie » 23 mar 2019, 15:35

JerzyM73 pisze:Nowa atrakcja w Dhermi:
https://youtu.be/K-zlIVsAkgM
Świetne . W maju wybieramy się do Albanii między innymi odwiedzimy Dhermi , planuje postój tam 3 dni

gregorian13
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Post autor: gregorian13 » 03 sie 2019, 22:46

Witam Byłem dziś w tym "spokojnym odludnym Dhermi" przez 2 godz. (17-19). Jest promenada, od cholery betonu, w co drugiej plażo-knajpie techno music na full. Ludzi nie było zbyt wiele (pewnie ok 22. wyjdą z jaskiń) i moim młodym się nawet podobało. Natomiast żona bazując na internetach i przewodniku spytała To jest ta wioska Dhermi? Kantor i bankomat jest (oczywiście ten ulubiony przez forumowiczów, koszący najwyższą prowizję). Poza tym osada bardzo sympatyczna.

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 04 sie 2019, 11:11

gregorian13 pisze:
03 sie 2019, 22:46
Witam Byłem dziś w tym "spokojnym odludnym Dhermi" przez 2 godz. (17-19). Jest promenada, od cholery betonu, w co drugiej plażo-knajpie techno music na full. Ludzi nie było zbyt wiele (pewnie ok 22. wyjdą z jaskiń) i moim młodym się nawet podobało. Natomiast żona bazując na internetach i przewodniku spytała To jest ta wioska Dhermi? Kantor i bankomat jest (oczywiście ten ulubiony przez forumowiczów, koszący najwyższą prowizję). Poza tym osada bardzo sympatyczna.
A kto mówił że tam jest spokojnie? W tym wątku pisałem jakie tam są rozrywki viewtopic.php?f=5&t=11&start=50#p9421
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ