Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Sarande

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak, JerzyM73

Adam71
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Re: Sarande

Postautor: Adam71 » 11 cze 2018, o 19:47

Ja raczej nie słyszałem żeby ktoś się pochorował tam od jedzenia. Przy bulwarze jest knajpa koło knajpy. Jest wszystko łącznie z pizzą .
Nie ma sensu z góry zakładać gdzie zjecie. Zobaczycie sami na miejscu o co mi chodzi .

aps
Raczkuje

Postautor: aps » 11 cze 2018, o 21:06

Polecam Aragosta trochę drożej ale warto i pizzeria chyba Ci mi

Chmielo
Bywalec

Postautor: Chmielo » 11 cze 2018, o 21:42

Czyli wszędzie można śmiało jeść do woli:)
A czy któraś z okolicznych plaz zapadła wam szczególnie dobrym jedzonkiem chodzi mi o takie okoliczne czy w stronę ksamil czy w droga stronę lakove?

pablo
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Postautor: pablo » 12 cze 2018, o 00:59

Chmielo pisze:Czyli wszędzie można śmiało jeść do woli:)
A czy któraś z okolicznych plaz zapadła wam szczególnie dobrym jedzonkiem chodzi mi o takie okoliczne czy w stronę ksamil czy w droga stronę lakove?

widzę że jesteś w Bahamas czyli za rzeczką w stronę Ksamil , ja byłem trochę w stronę centrum tak na wysokości plaży La Cueva i wydawało mi się że w stronę Ksamil za rzeką to już nic nie ma ale jak już wybierzecie się w stronę centrum to właśnie od La Cuevy jest trochę knajp gdzie można dobrze zjeść , np. Eval(przy głównej) to dobra pizza a jak wychodzi się z Mango beach to przy pierwszej krzyżówce jest Atlantis tam to mi wszystko smakowało , my ogólnie zwiedziliśmy chyba wszystkie knajpki w tamtym rejonie i wszędzie jest ok nigdzie nie trafiliśmy na niedobre jedzenie. Dodatkowo Mango to najlepszy klub w mieście więc można wpaść potańczyć i wypić jakiegoś drinka.

Wróć do „Miasta i miejscowości”