Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Co dobrego?

Ogólnie o kuchni albańskiej

Moderator: jakubanek

Chmielo
Eksplorator

Re: Co dobrego?

Postautor: Chmielo » 20 lip 2018, o 22:36

Byłem w Pogradec to chyba pewna namiastka północy o tej mniej turystycznej Albani.
Ale to jeden nocleg tylko ale klimat niesamowity

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 20 lip 2018, o 22:40

Ogólnie po moim pierwszym pobycie uwarzam ze dla zobaczenia i poznania tych ludzi warto tam jechać,bo są naprawdę fascynujący ich życie jest całkiem inne od naszego...warto to zobaczyć i ja osobiście bardzo bym chciał tam wrócić poczuć klimat północy kraju....

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 20 lip 2018, o 22:41

Ceny to faktycznie nawet po arbuzach patrząc Pogradec 25leke Saranda 45-50leke

gregorian13
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Postautor: gregorian13 » 21 lip 2018, o 21:25

Północ, czyli Szkodra mi zaimponowały. Rowerzyści, trójkołowcy, rondo od lewej, wszystkie chwyty dozwolone. W kantorze gwar jak na Wall Street. Spałem w nowym hotelu (44 euro) ze śniadaniem za 4 osoby i młody facet (szef?) od wieczora i potem aż do opuszczenia hotelu co 5 minut pytał czy wszystko ok. Rewelacja.

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 21 lip 2018, o 21:36

gregorian13 pisze:Północ, czyli Szkodra mi zaimponowały. Rowerzyści, trójkołowcy, rondo od lewej, wszystkie chwyty dozwolone. W kantorze gwar jak na Wall Street. Spałem w nowym hotelu (44 euro) ze śniadaniem za 4 osoby i młody facet (szef?) od wieczora i potem aż do opuszczenia hotelu co 5 minut pytał czy wszystko ok. Rewelacja.

Podziel się namiarem na ten hotel, na pewno dla potomnych się przyda. Ja, jak następnym razem będę w AL (bo na pewno będę) muszę właśnie odwiedzić północ. Takiej ceny to w PL nie uświadczysz, chyba, że zapyziały PRL i na śniadanie parówki z zawartością 5 % mięsa.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

basik
Bywalec

Postautor: basik » 22 lip 2018, o 13:54

Czyżbyśmy spali w tym samym hotelu? ;)
Ja też chętnie się podzielę namiarem na hotel ale może w wątku dot. Szkodry.
Póki co wracając do tematu " co dobrego " :
takie cacuszko- pamiątkę udało mi się kupić właśnie w Szkodrze :P Obrazek

gregorian13
Bywalec

Postautor: gregorian13 » 22 lip 2018, o 23:07

JerzyM73 pisze:
gregorian13 pisze:Północ, czyli Szkodra mi zaimponowały. Rowerzyści, trójkołowcy, rondo od lewej, wszystkie chwyty dozwolone. W kantorze gwar jak na Wall Street. Spałem w nowym hotelu (44 euro) ze śniadaniem za 4 osoby i młody facet (szef?) od wieczora i potem aż do opuszczenia hotelu co 5 minut pytał czy wszystko ok. Rewelacja.

Podziel się namiarem na ten hotel, na pewno dla potomnych się przyda. Ja, jak następnym razem będę w AL (bo na pewno będę) muszę właśnie odwiedzić północ. Takiej ceny to w PL nie uświadczysz, chyba, że zapyziały PRL i na śniadanie parówki z zawartością 5 % mięsa.

Proszę bardzo. Hotel Vllaznia Rruga Marin Bicikemi, 4001 Szkodra, Albania Jest na bookingu. Mam go w rezerwacjach ale nie umiem wrzucać linków. Żona dodała opinię. Trochę się obawialiśmy, bo było tylko 10 opinii, żadnej po polsku. Hotel okazał się super, otwarty od 31 maja. Piękne oświetlenie, duża łazienka, wygodne łóżka i mega zestaw startowy( szczoteczki do zębów, pasta, czepek, maszynka do golenia, pilniczek, waciki i wykałaczki, płyn do kąpieli). Do wyboru 1 z 6 zestawów śniadaniowych (podawanych w restauracji obok). Zdaję sobie sprawę, że z czasem, jak klientów przybędzie, to ceny pójdą w górę a standard w drugą. Ale póki co w te wakacje korzystałem z 9 różnych noclegów na Bałkanach i ten został przez rodzinę wybrany nr 1. Ogólnie to raczej omijamy hotele, bo w prywatnych apartamentach jest lepszy kontakt z ludźmi itd. Pozdrawiam i jestem do dyspozycji w razie pytań

gregorian13
Bywalec

Postautor: gregorian13 » 22 lip 2018, o 23:12

Proszę przerzucić mój wpis w odpowiedni wątek , bo ja jestem słaby w te klocki a bardzo sobie cenię porządek panujący na tym forum. Dobranoc

basik
Bywalec

Postautor: basik » 23 lip 2018, o 11:31

Hotel super :) to jednak nie ten w którym spaliśmy,
rezerwowałam noclegi zanim ten hotel otworzył swoje podwoje ...
Gregorian13, tak z doświadczenia mojego wynika, że czasem dobrze jest wybrać hotel gdzie nie ma opinii Polaków- może to zboczenie zawodowe ;)
Pozdrawiam

Wróć do „Kuchnia albańska”