Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Campingi w Livadh

Kempingi i pola namiotowe w Albanii i w państwach tranzytowych.

Moderatorzy: jakubanek, spoker

justazim
Raczkuje

Re: Campingi w Livadh

Postautor: justazim » 26 cze 2017, o 09:09

Witam,

My byliśmy w tamtym roku na kampingu Kranea. I jak dla mnie rewelacja. Kamping czyściutki, właściciele przemili, duzo cienia. W tym roku też tam smigamy od połowy lipca.

Justyna

paffcio
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Postautor: paffcio » 27 cze 2017, o 11:52

Być może się spotkamy - planujemy tam być od ok 20-21 lipca :)

nenka2004
Raczkuje

Postautor: nenka2004 » 27 cze 2017, o 18:28

Witam
A jakie ceny są na tym campingu w Kranea?
Czy to Camping z widokiem na morze?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Metohija
Podróżnik

Postautor: Metohija » 27 cze 2017, o 22:42

justazim pisze:Witam,

My byliśmy w tamtym roku na kampingu Kranea. I jak dla mnie rewelacja. Kamping czyściutki, właściciele przemili, duzo cienia. W tym roku też tam smigamy od połowy lipca.

Justyna

Cześć.

Czy jako "gospodarz" ;) tego wątku mogę prosić Cię o kilka zdjęć?
Ubiegłorocznych cen także jestem ciekaw.

Obecnie na stronie:
'http://camping-kranea.com/pricelist
są podane ceny i według nich wynika, iż w tym roku za mój "zestaw" byłoby 25 euro za komplet.

Z góry dziękuję.

Metohija.

justazim
Raczkuje

Postautor: justazim » 2 lip 2017, o 21:36

albania.jpg

My planujemy dojechać na kamping około 19-20 ponwieaż w tym roku planujemy jeszcze zatrzymac się w Macedonii w Skopje potem nad jeziorem Ochrydzkim.

Nas będzie kosztować 21 euro za kamplet. Ceny tak jak na stronie, w tamtym roku płaciliśmy 2 euro mniej bo syn jeszcze sie nie łapał :). Ceny w sklepach jak dla mnie rewelacyjne, w restauracjach także :)
Ostatnio zmieniony 2 lip 2017, o 22:09 przez justazim, łącznie zmieniany 1 raz.

justazim
Raczkuje

Postautor: justazim » 2 lip 2017, o 21:48

Raczej widoku na morze nie ma ponieważ Kamping obsadzony krzewami, drzewkami.

albania 1.jpg

albania 2.jpg
tutaj plaza
menu.jpg
a tutaj znalazłam jakieś menu ale nie z restaracji z kampingu Kranea

Niestety więcej zdjęć samego kampingu nie mam bo zazwyczaj , ktoś na nich jest :)

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia w Albanii :)

Suek
Raczkuje

Postautor: Suek » 16 sie 2017, o 00:31

Jeśli chodzi o nashosa, w miarę czyste toalety i prysznice (jak na Albanię) 12,5 euro od namiotu, blisko do morza, przyjemna rodzinna atmosfera. warto odwiedzić chociażby dla najlepszego kelnera jakiego w życiu widzieliśmy ( Pietro (rudy), nie wiem chyba jego syn, który tak nienawidzi swojej roboty, że dawno się tak nie usmialismy bo jego praca wyglada jak w komedii ( beka, rzuca tymi ceratami ze stołu, kłoci się z właścicielem ( chyba ojcem ), zawsze jak przyjmuje zamówienie to jest tylko yhy, yhy, i patrzenie w morze, zapomina co już przyniósł do stołu, bo oczywiście nie notuje tego a potem mówi ze 1000lek starczy chociaż powinno wyjść koło 1800, nie pamięta kiedy przyjechaliśmy na kemping ani ile namiotow rozbiliśmy ( ma szczescie ze my jesteśmy uczciwi )

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik
Podziękował/a  : 10 razy

Postautor: radecki » 24 lis 2017, o 17:10

Pozwolę sobie odświeżyć temat- proszę o jak najwięcej świeżych informacji dot. Nashosa.
1.Czy istnieje możliwość podłączenia się do prądu będąc pod namiotem?
2.Czy jest poprawa z "ledwo dyszącą" lodówką? Właściciel pisał mi, że lodówka jest. Czy top jest jedna lodówka na cały camping? Zależy mi jedynie by "wcisnąć tam kostkę masła i mleko.
3. Jak z wieczornymi temperaturami? Pytam- ponieważ na różnych campingach bywa różnie. W zeszłym roku w Chorwacji na przykład camping był nieopodal skał i wieczorami do rana wiał przyjemny chłodny wiaterek niczym naturalna klimatyzacja.
4. Czy ma ktoś więcej zdjęć toalet? Żonie zależy bardzo na w miarę komfortowych sanitariatach dla tego bierzemy też pod uwagę kwatery w mieście.
5. Jakiego obłożenia można spodziewać się pomiędzy 23.06-7.07?
6. Czy są tam bungalowy?
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie" L. Staff

Awatar użytkownika
Metohija
Podróżnik

Postautor: Metohija » 18 mar 2018, o 11:12

Widzę, że temat zdechł, a kilka osób przecież deklarowało wyjazd w 2017 r. na ten kemping...

Mogę odpisać na te pytania, ale będzie to wiedza sprzed dwóch lat, więc mało użyteczna.
Co do bungalowów, to były w budowie w 2016 r, a chyba na facebooku Nashos pokazywał je ukończone w 2017... Nie mam fb proponuję sprawdzić.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik
Podziękował/a  : 10 razy

Postautor: radecki » 18 mar 2018, o 20:58

Bungalowy skończone i dostępne. Co prawda uległem i wzięliśmy hotel, ale camping odwiedzę i zdam relacje.
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie" L. Staff

Wróć do „Kempingi w Albanii i po drodze”