Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Przejścia graniczne - aktualne czasu oczekiwania

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 59 razy

Re: Przejścia graniczne - aktualne czasu oczekiwania

Postautor: JerzyM73 » 22 cze 2018, o 10:05

cholerny Piotruś pisze:Samochód na polskich tablicach, rodzina z dziećmi i wszyscy z polskimi dokumentami, wtedy raczej bez otwierania bagażnika. No chyba że nałożycie burki i turbany :)

I za bardzo się nie opalajcie bo może być problem z powrotem ;-)
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
piekara114
Podróżnik
Podziękował/a  : 7 razy

Postautor: piekara114 » 22 cze 2018, o 10:10

2 lata temu na Tompie (5 rano) przy wjeździe do Serbii - dokumenty, otwarcie tylnych szyb bo przyciemniane i syna nie było widać i otwarcie bagażnika
2 tyg. później na Roszke - dokumenty, bagażnik i sprawdzał między bagażami przestrzeń (rękami), chyba też chciał do bagaży zajrzeć, ale zapytał o wakacje i kazał jechać... Chyba na kogo się trafi, bo obok w okienku to nawet do środka dokumentów nie zaglądali...

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 22 cze 2018, o 11:55

Będziemy tak nabici bagarzem i słabo by było jak mi chcieli trzepać,czyli raczej mi to nie grozi:)

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik
Podziękował/a  : 10 razy
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Postautor: radecki » 22 cze 2018, o 19:00

Uwaga na przejście w Głubczycach i Komarnie (Słowacja)- objazd - strata ok 10 minut na obydwu.
Przejście w Udvar (Węgry- Chorwacja)- kolejka 5 aut i około 10 minut stania - 19.06.2018 godz. ok 14.00
Przejście Slavonski Samac (Chorwacja- Bośnia)- kolejka 4 auta- ok 5 minut na obydwu kontrolach. Godz. ok 7.30 21.06.18.
Przejście Scepan Polie (Bośnia- Czarnogóra)- kolejka 4 auta- ok 5 minut na obydwu przejściach. Godz. ok 15.00 21.06.18.
Droga Foca- granica prawie cała wyasfaltowana. Tragedii nie ma. Piękne widoki!
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie" L. Staff

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 23 cze 2018, o 11:04

Pojechałem na Bački Vinogradi i przejście z marszu byłem jedyny o 7:40 zatrzymałem się po Węgierskiej stronie dałem dowody za chwile oddał je celnik i już ruszam a tu krzyczy serbski celnik który miał okienko 2m dalej :D
Tylko wziął dowody spojrzał i oddał i tak wjechałem do Serbi

Searcher
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 5 razy

Postautor: Searcher » 23 cze 2018, o 11:12

Roszke powrotne drozne, maks 20min, wyjazdowe widziałem się korkuje, myślę ze i 2h można bylo postać. Stan z sobota 23.06; 9;30AM

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik
Podziękował/a  : 10 razy
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Postautor: radecki » 23 cze 2018, o 15:51

Przejście koło Podgoricy- Bozaj- czas stania po stania ogólnie 40 min, szybsza odprawa ze strony Czarnogóry. Po albańskiej stronie wolna amerykanka. Wpychanie się, otwieranie przejazdu dla osobówek dla dwóch aut i zamykanie. Gdybym się nie wepchnął przed autobus i busa stalibyśmy o wiele dłużej. Byliśmy na granicy ok 7.30.
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie" L. Staff

basik
Bywalec

Postautor: basik » 2 lip 2018, o 22:33

Witam z trasy do Albanii :D
Dzis Roszke/Horgosz godz14:30 czas oczekiwania 2 godz(info:police.hu,amss.org.rs Googlemaps)szybka decyzja - odbijemy Tiszaseged/Dala
Strzał w 10 ! Przekroczenie granicy 3 min zero samochodow, celnik chyba z nudów zajrzal do bagaznika i życzył miłej podróży
Info z radia serbskiego: na Roszke kolejka 3 godz ok 16

Czerwony79
Raczkuje
Podziękował/a  : 1 raz

Postautor: Czerwony79 » 3 lip 2018, o 13:43

basik pisze:Witam z trasy do Albanii :D
Dzis Roszke/Horgosz godz14:30 czas oczekiwania 2 godz(info:police.hu,amss.org.rs Googlemaps)szybka decyzja - odbijemy Tiszaseged/Dala
Strzał w 10 ! Przekroczenie granicy 3 min zero samochodow, celnik chyba z nudów zajrzal do bagaznika i życzył miłej podróży
Info z radia serbskiego: na Roszke kolejka 3 godz ok 16

Witam,
Nie ma wiekszego kręcenia się żeby z tego przejścia wrócić na autostradę?

damiano20
Eksplorator
Podziękował/a  : 2 razy
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Postautor: damiano20 » 3 lip 2018, o 16:54

Może ktoś mi zaznaczy dokładnie na mapie bądź wytłumaczy siłowo jaką miejscowość wpisać na nawigacji bądź jak sie kierować gdzie zjechać ? żeby uniknać przejścia granicznego Wegiersko Serbskiego na drodze E75 o nazwie Horgoś Roszke (czyli wskrócie mówić to przejście autostradowe główne) bo nie chce w tym roku stracić dalej ponad 5 godzin na tym przejściu.

Wiem że obok jest przejscie graniczne czynne od rana do wieczora zgadza się ?
Jak na niego dokładnie wjechac ?

Wróć do „Dojazd oraz noclegi w drodze do Albanii”