Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Słowacja-Wegry-Serbia-Kosowo-Albania

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak

nicolai0
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz

Re: Słowacja-Wegry-Serbia-Kosowo-Albania

Postautor: nicolai0 » 6 sie 2017, o 11:18

Pozwolę sobie jeszcze na komentarz do tej opcji dojazdu do Albanii. Moim zdaniem - jeśli nie zamierzamy oczywiście zwiedzać czegoś jeszcze po drodze - to najlepsza na chwilę obecną wersja dojazdu. Na całej trasie najgorsze jest jakieś 100km między Niszem a Prisztiną, co nie znaczy, że to jakaś szczególnie zła droga. A tak większości mamy autostrady.

Testowałem już drogę przez Grecję, Macedonię (Ochryd), Czarnogórę i Bośnię, a w tym roku właśnie Kosovo. Pod względem wygody opcja przez Kosovo (dla mnie) wygrywa.

Coffe
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz

Re: Słowacja-Wegry-Serbia-Kosowo-Albania

Postautor: Coffe » 28 maja 2018, o 16:38

Macie może jakieś info jak wygląda sprawa z LPG w Kosowie bo chyba wybiorę tę opcję trasy...początkowo miało być przez Macedonię ale prosta droga przez Kosowo jakoś bardziej mi odpowiada..no i chyba troszkę szybciej ;)

Wróć do „Dojazd oraz noclegi w drodze do Albanii”