Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

południe Albanii przez Grecję

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, Piotrek Byrdziak

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Re: południe Albanii przez Grecję

Post autor: JerzyM73 » 13 sie 2017, 13:52

savia pisze:Ja wracalam w srode wszystkie granice praktycznie bez stania na roszke moze 20 min ale tak to super
Jak to ma sie do Twojego wpisu w innym wątku ???
Ja wracalam w srode wszystkie granice praktycznie bez stania na roszke moze 20 min ale tak to super
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

savia
Podróżnik
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Post autor: savia » 13 sie 2017, 13:55

Bo tu pisze o powrocie z albani a tam o wjezdzie

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 13 sie 2017, 15:20

savia pisze:Bo tu pisze o powrocie z albani a tam o wjezdzie
Ok. Należało to napisać bo tak to trochę sprzeczne informacje tym bardziej że pisane w tym samym czasie.
A tyle było pisane o Roszke ...
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

savia
Podróżnik

Post autor: savia » 13 sie 2017, 15:37

Wiem, ze bylo pisane tym bardziej , ze 2 raz juz bylam w albani tamtym razem bez kolejki a tym razem zmylila mnie mala ilosc pojazdow typu niemcy szwajcarzy , coz uczymy sie na bledach

Pietka
Bywalec
Podziękował/a  : 7 razy

Post autor: Pietka » 13 sie 2017, 22:55

"Przejście Graniczne (otwarte od 6.30 czasu Greckiego do 22)"
a propo wpisu a inne przejscia na grecje tez tak samo czynne?Chodzi o te od strony Ksamil/saranda.
Chodzi mi o wycieczke do Grecji-meteory, w jaikch godzinach jechac żeby wrócići nie stać na granicy?
Dzięki za info :)

cholerny Piotruś
Bywalec

Post autor: cholerny Piotruś » 14 sie 2017, 16:23

Pietka pisze:"
Chodzi mi o wycieczke do Grecji-meteory, w jaikch godzinach jechac żeby wrócići nie stać na granicy?
Dzięki za info :)
Jeśli chcesz pozwiedzać meteory, to powinieneś wyruszyć jak najwcześniej rano. Mnie droga z Kalampaki do Ksamil zajęła ok. 4 godzin. Ostatnie 40 km w stronę meteoròw to podjazdy i zjazdy bez końca. Jak trafisz na tira albo stadko tiròw to będziesz się ciągnął jak smròd za pospolitym ruszeniem. Na miejscu będziesz potrzebował kilku godzin, bo jest co zobaczyć. Koniecznie zabierz wodę. Powodzenia

Pietka
Bywalec
Podziękował/a  : 7 razy

Post autor: Pietka » 15 sie 2017, 17:38

Kolego dzieki ale w dalszym ciągu nie znalazłem info nt. godzin otwarcia granicy? zakładając że od 6 do 22, mam razem 16 godzin na podróz i zwiedzanie. 8-10 godzin jazdy ok. 6 zwiedzania?

JerzyM73
Eksplorator

Post autor: JerzyM73 » 15 sie 2017, 18:44

Pietka pisze:Kolego dzieki ale w dalszym ciągu nie znalazłem info nt. godzin otwarcia granicy? zakładając że od 6 do 22, mam razem 16 godzin na podróz i zwiedzanie. 8-10 godzin jazdy ok. 6 zwiedzania?
To drugie przejcie wg info na Googlach jest czynne cała dobę https://goo.gl/maps/5GwRyBJs92L2" onclick="window.open(this.href);return false;

Chmielo
Eksplorator
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Post autor: Chmielo » 07 lut 2018, 22:55

Witam wszystkich forumowiczów jestem tu nowy,Jeszcze niedawno niewiedzialem ze jest takie forum:)
Ale do rzeczy. W tym roku jako glowa rodziny i organizator wakacji podjąłem męska decyzje ze zabiorę rodzinkę do Albani.po dłuższych poszukiwaniach i przeglądaniu tego forum i cro wybór padł na okolice Sarandy i hotel Bahamas.
Wybieramy się tam zaraz po zakończeniu roku szkolnego czyli w piątek 22.06
Mój plan na podróż wyglada następująco:
18-19 wyjazd z okolic Warszawy(Siedlce)
Nocą myśle ze spokojnie przelecę sobie przez Polskę i przez Barwinek skieruje się na Budapeszt oczywiście winietki będą:)
Planujemy rano zajechać do Siofok żeby zaliczyć tam przystanek i odpocząć po nocnej trasie. Z Siofok myśle ruszyć dalej Ok 15-16 i kierować się na Belgrad i tu rodzi się pytanie będzie to sobota 23.06 to chyba słaba pora na przejście w Roszke jak mówicie?
W Belgradzie planuje nocleg i tutaj rodzi się pytanie co dalej...
Czy pozwiedzać Belgrad i na wieczór ruszyć na Saloniki by nad ranem zajechać na meteory a z tamtąd już po zwiedzaniu do Sarandy.
Co o tym myślicie ile godzin należy liczyć na drogę z Belgradu do Sarandy?
Czy lepiej wziąć drugi nocleg gdzieś w Grecji?dodam ze będę jedynym kierowca
I jadę z dziećmi 7 i 4 lata

srebrny
Eksplorator
Podziękował/a  : 6 razy
Otrzymał podziękowań : 19 razy

Post autor: srebrny » 07 lut 2018, 23:43

Siofk to z rozmysłem czy przypadek?
To przecież nie po drodze. Po drodze to wg mnie lepiej Kecskemet lub Segedyn.
Ja kiedyś postój zrobiłem w Moraholom, kilka godzin moczenia się w basenach, a stamtąd to rzut beretem na przejście Baćki Vinogradi. Co do noclegu to weż pod rozwagę, że to sobota. Mogą być wesela i trudno o spokojny sen.
Chmielo pisze:Witam wszystkich forumowiczów jestem tu nowy,Jeszcze niedawno niewiedzialem ze jest takie forum:)
Ale do rzeczy. W tym roku jako glowa rodziny i organizator wakacji podjąłem męska decyzje ze zabiorę rodzinkę do Albani.po dłuższych poszukiwaniach i przeglądaniu tego forum i cro wybór padł na okolice Sarandy i hotel Bahamas.
Wybieramy się tam zaraz po zakończeniu roku szkolnego czyli w piątek 22.06
Mój plan na podróż wyglada następująco:
18-19 wyjazd z okolic Warszawy(Siedlce)
Nocą myśle ze spokojnie przelecę sobie przez Polskę i przez Barwinek skieruje się na Budapeszt oczywiście winietki będą:)
Planujemy rano zajechać do Siofok żeby zaliczyć tam przystanek i odpocząć po nocnej trasie. Z Siofok myśle ruszyć dalej Ok 15-16 i kierować się na Belgrad i tu rodzi się pytanie będzie to sobota 23.06 to chyba słaba pora na przejście w Roszke jak mówicie?
W Belgradzie planuje nocleg i tutaj rodzi się pytanie co dalej...
Czy pozwiedzać Belgrad i na wieczór ruszyć na Saloniki by nad ranem zajechać na meteory a z tamtąd już po zwiedzaniu do Sarandy.
Co o tym myślicie ile godzin należy liczyć na drogę z Belgradu do Sarandy?
Czy lepiej wziąć drugi nocleg gdzieś w Grecji?dodam ze będę jedynym kierowca
I jadę z dziećmi 7 i 4 lata

ODPOWIEDZ