Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Nawigacja

Informacje na temat dojazdu do Albanii oraz noclegów tranzytowych.

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, Piotrek Byrdziak

Awatar użytkownika
Chmielo
Moderator
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Re: Nawigacja

Post autor: Chmielo » 18 lip 2018, 08:06

Ja cała trasę przejechałem na standardowych Google maps ze ściągniętymi mapami offline znakomicie sobie dawały rade,jedyni czasem włączałem roaming żeby sprawdzić korek na granicy np.

RDE78
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Post autor: RDE78 » 18 lip 2018, 20:43

uzywam juz jakis czas navitela, w roznych krajach byla ta nawigacja sprawdzana i daje rade - ludzie psiocza w sumie nie wiem dlaczego, prowadzi bezproblemowo

wolffer
Bywalec

Post autor: wolffer » 19 lip 2018, 01:53

Navitel nawet po aktualizacjach podczas jazdy przez Słowację, Rumunię, Węgry, Serbię, Bułgarię, Grecję, Albanię, Macedonię, Czarnogórę, Chorwację, BiH podawał często niewłaściwe prędkości dopuszczalne (całą Rumunię prawie kazał jechać mi 100ką). Trasy te znam i wiem, że są takie a takie prędkości od wielu lat. Często chce prowadzić nieczynnymi od lat drogami (tak miałem w Macedonii), potrafi przy tym sam się pogubić. Wypróbowałem na początku w Polsce, gdzie jechałem znanymi mi trasami. Po wprowadzeniu ustawień prowadził mnie na manowce, a gdy się go nie słuchałem, to za chwilę przyznawał mi rację. W tym roku, po aktualizacji, wynalazł masę fotoradarów w Rumunii, Bułgarii i w Grecji na autostradzie, oczywiście w większości wirtualnych. Za to na Węgrzech nie wskazywał bramek z radarami mimo, że ich lokalizacja jest oficjalnie dostępna już od kilku lat. To tyle co ma do Navitela. Wożę go na wszelki wypadek, bo może drogą okrężną, ale zawsze gdzieś doprowadzi

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 24 lip 2018, 22:40

Dojechałem do GR tylko ma Google Maps i prowadzą idealnie. Niestety moj stary Beckers nie używany od roku zaczyna padać
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Coffe
Bywalec

Post autor: Coffe » 30 gru 2018, 12:14

JerzyM73 pisze:Dojechałem do GR tylko ma Google Maps i prowadzą idealnie. Niestety moj stary Beckers nie używany od roku zaczyna padać
całą drogę miałeś włączoną navi??? Dużo transferu zjada po takiej trasie ...bo to wychodzi ok 2tyś km ;)

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 30 gru 2018, 22:05

Transfer miałem tylko w EU. W Serbii i Macedonii jechałem na mapach off linę. W EU bardzo mało transferu zabrało. Oczywiście pamiętać należy o wyłączeni zbędnych aplikacji pracujących w tle.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Coffe
Bywalec

Post autor: Coffe » 05 lut 2019, 11:18

JerzyM73 pisze:Transfer miałem tylko w EU. W Serbii i Macedonii jechałem na mapach off linę. W EU bardzo mało transferu zabrało. Oczywiście pamiętać należy o wyłączeni zbędnych aplikacji pracujących w tle.
Ok dzięki za info ( wiadomo transfer tylko EU :D )

Awatar użytkownika
spoker
Administrator
Podziękował/a  : 5 razy
Otrzymał podziękowań : 9 razy

Post autor: spoker » 04 kwie 2019, 15:39

ja ze swojej strony polecam IGO prawie nigdy nie zawiodła na Bałkanach.

ODPOWIEDZ