Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Himare

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Piotrek Byrdziak, JerzyM73

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 17 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Re: Himare

Postautor: JerzyM73 » 9 mar 2018, o 08:38

Może radecki użył za mocnych słów ale ma rację. Nie można tak spamować.

Jak chce coś napisać to niech pisze na temat a nie odwołuje się do swojego bloga na którym jest sporo reklam.

Wcześniej przy pierwszym wpisie na tym forum podała adres bloga i na tym powinno się skończyć. Nawiasem mówiąc jest tam sporo ciekawych informacji, ale forum ma trochę inne zadania. Z innych forów został by całkowicie usunięta.
Tak wyglądała moja skrzynka email z powiadomieniami.
Obrazek
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik
Podziękował/a  : 10 razy
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Postautor: radecki » 9 mar 2018, o 22:56

Dziękuję JerzyM73. O to właśnie mi chodziło. Fajne forum, fajne rzeczowe komentarze i nagle ktoś sobie w każdy wątek wciska swoją reklamę nie wnosząc nic innego. A przecież adres można dać do stopki i udzielając się w wątkach automatycznie reklamuje się stronę i przy okazji wnosi cokolwiek do życia forum. Zwłaszcza, że koleżanka ciekawą wiedzę posiada co prezentuje na swoim blogu.
PS. Ostatnie posty do wywalenia bo szkoda by inni oczy męczyli.
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie" L. Staff

endriu
Podróżnik
Podziękował/a  : 2 razy
Otrzymał podziękowań : 6 razy

Postautor: endriu » 9 mar 2018, o 23:26

Ja również zgadzam się z Wami ale będę stał na stanowisku, że to nie jest powód by obrażać człowieka "ty masz rozum?" itp, są inne sposoby.

Awatar użytkownika
piekara114
Podróżnik
Podziękował/a  : 7 razy

Postautor: piekara114 » 10 mar 2018, o 11:27

Mi też to działanie się nie spodobało, ale nie nie pisałam zastanawiając się czy tylko ja jestem tak nadwrażliwa...
Proponuję ostatnie posty wydzielić i umieścić w śmietniku lub opinie, uwagi - nie będzie bałaganu w tym wątku...

Awatar użytkownika
spoker
Administrator
Podziękował/a  : 5 razy
Otrzymał podziękowań : 9 razy

Postautor: spoker » 2 kwie 2018, o 14:09

Panie i Panowie, spamowanie to nieodłączna cześć internetu nieunikniemy tego, wcześniej czy później to się zacznie.
Myślę że pani od blaga chciała tylko pomóc w kwestii zrozumienia i poznania Albanii, zapytała o zgodę na reklamę bloga i się zgodziłem.
Jednak dziękuję wam za czujność, oby tak dalej szło.

wojcieszkin
Bywalec

Postautor: wojcieszkin » 15 maja 2018, o 21:27

Jerzy, mam niedyskretne pytanie. Jeśli nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Negocjuję w tej chwili z jednym właścicielem apartamentowca (ciekawe co tam uważają za apartamenty bo w BG się zdziwiłem) termin na lipiec. Pokój dwuosobowy z klimą i wifi blisko plaży bez wyżywienia, łazienka prywatna. Spuścił z 40 na 30 euro. Jak to wychodzi w porównaniu do cen w Rondos? Pozdrawiam
Chciałem napisać PW ale nie wchodzi:(

JerzyM73
Eksplorator

Postautor: JerzyM73 » 15 maja 2018, o 22:51

wojcieszkin pisze:Jerzy, mam niedyskretne pytanie. Jeśli nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Negocjuję w tej chwili z jednym właścicielem apartamentowca (ciekawe co tam uważają za apartamenty bo w BG się zdziwiłem) termin na lipiec. Pokój dwuosobowy z klimą i wifi blisko plaży bez wyżywienia, łazienka prywatna. Spuścił z 40 na 30 euro. Jak to wychodzi w porównaniu do cen w Rondos? Pozdrawiam

Nie ma problemu. Rondos jest droższy. Przykładowo możesz sobie sprawdzić na bookingu jakie są tam ceny. Ja płaciłem w stosunku do tych cen około 10-15 % niżej
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

wojcieszkin
Bywalec

Postautor: wojcieszkin » 16 maja 2018, o 12:36

Dzięki serdeczne. Trochę jestem zdziwiony bo jednak w BG ceny trochę niższe bądź równe a sądziłem, że będzie na odwrót:)
JerzyM73 pisze:
wojcieszkin pisze:Jerzy, mam niedyskretne pytanie. Jeśli nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Negocjuję w tej chwili z jednym właścicielem apartamentowca (ciekawe co tam uważają za apartamenty bo w BG się zdziwiłem) termin na lipiec. Pokój dwuosobowy z klimą i wifi blisko plaży bez wyżywienia, łazienka prywatna. Spuścił z 40 na 30 euro. Jak to wychodzi w porównaniu do cen w Rondos? Pozdrawiam

Nie ma problemu. Rondos jest droższy. Przykładowo możesz sobie sprawdzić na bookingu jakie są tam ceny. Ja płaciłem w stosunku do tych cen około 10-15 % niżej

wojcieszkin
Bywalec

Postautor: wojcieszkin » 16 maja 2018, o 21:57

Jeszcze pytanie Jerzy (przepraszam, że tak męczę). Będę frunął samolotem na Korfu, później promem do Sarande i busem do Himare. Orientujesz się, gdzie mniej więcej zatrzymuje się bus? Pozdrawiam

JerzyM73
Eksplorator

Postautor: JerzyM73 » 16 maja 2018, o 23:24

Różnie. W centrum przy promenadzie lub nawet w okolicach hotelu Rondos. Możesz tez z Korfu bezpośrednio do Himare wodolotem tylko nie wiem czy maja juz rozkład

Wróć do „Miasta i miejscowości”