Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Północna Albania

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: Chmielo, JerzyM73, Piotrek Byrdziak

Szwagier
Podróżnik
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Północna Albania

Post autor: Szwagier » 02 sty 2022, 23:02

Może ktoś podpowie jak wyglądają plaże na północy AL? Na południu już byliśmy 5 razy i chcemy ulokować się gdzieś bliżej granicy z Czarnogórą i zwiedzić północną część AL. Może ktoś podpowie jaką miejscowość wybrać jako miejsce wypadowe i ciekawe miejsca do zwiedzenia? Oczywiście chcemy także poplażować.

dudzis
Bywalec

Re: Północna Albania

Post autor: dudzis » 03 sty 2022, 11:14

witam
po 5 pobytach na południu albanii to raczej nie będziesz zadowolony z miejscówek bliżej czarnogóry , dużo ciemnego piasku i tłumy ludzi. chyba wolałbym zatrzymać się w czarnogórze powyżej ulcinj

Awatar użytkownika
spoker
Administrator
Podziękował/a  : 8 razy
Otrzymał podziękowań : 10 razy

Post autor: spoker » 03 sty 2022, 12:53

Szwagier pisze:
02 sty 2022, 23:02
Może ktoś podpowie jak wyglądają plaże na północy AL? Na południu już byliśmy 5 razy i chcemy ulokować się gdzieś bliżej granicy z Czarnogórą i zwiedzić północną część AL. Może ktoś podpowie jaką miejscowość wybrać jako miejsce wypadowe i ciekawe miejsca do zwiedzenia? Oczywiście chcemy także poplażować.
ja byłem w zeszłym sezonie na północy i tak samo jak szybko przyjechałem tak samo szybko uciekłem, może to zasługa pełnego sezonu i dzikich tłumów ludzi? wydaje mi się że nie ....krajobraz jakiś taki dziwny, na plus to niższe ceny w gastronomii oraz hotelach, jedyne miejsce które mi przypadło do gustu to jezioro Szkoderskie i jego południowy brzeg.

Szwagier
Podróżnik
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Post autor: Szwagier » 13 sty 2022, 23:24

A możne ktoś poleci jeszcze inne miejsca ciekawe do zwiedzenia oprócz jeziora Szkoderskiego na północy? Będę miał cztery dni na zwiedzanie. Chcę pojechać do Kruji, Tirany, jakiegoś kanionu, jezioro Koman, wioska Thet. może jeszcze ktoś coś podpowie.

Tomalq
Podróżnik
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Post autor: Tomalq » 14 sty 2022, 14:09

Polecam stronę: https://albania360.com/
nie zawiodłem się na ich sugestiach a wybór masz spory :)

ODPOWIEDZ