Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Himare - noclegi

Miasta i miejscowości w których warto spędzić urlop i je odwiedzić, noclegi

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, Piotrek Byrdziak, JerzyM73

Awatar użytkownika
piekara114
Eksplorator
Podziękował/a  : 7 razy

Himare - noclegi

Post autor: piekara114 » 23 gru 2020, 20:57

Cześć,
postanowiłam założyć nowy wątek, który będzie skupiał się na polecanych i odradzanych noclegach w Himare i najbliższej okolicy.
Linki do noclegów bardzo pożądane, podobnie jak i do lokalnych stron, gdzie jest większa baza adresów.

Jak 2 lata temu myślałam o Himare to niestety trafiłam na bardzo małą ilość bezpośrednich namiarów, a odzew też był znikomy, często nawet nie było odpowiedzi typu "wszystko zarezerwowane". Nie lubię jeździć w ciemno, a chciałbym spróbować ponownie podejść do wakacji w Albanii, a dokładnie w okolicy Himare i stąd wątek.

Może możecie polecić sprawdzone miejscówki?

Osobiście szukam apartamentu dl 3 osób, z osobną sypialnią, kuchnią/aneksem (nie samą lodówką jak w hotelu), z pewnym bezpiecznym miejscem parkingowym obok (a nie 500 metrów dalej, gdzieś, bo taką ofertę otrzymałam wtedy), a/c i oczywiście czysto. Może być dalej od morza, nawet na jakiejś górce, ale wtedy z chęcią z widokiem i basenem.

Ciekawa jestem jaki odzew będzie..... Pewnie nie dziś, jutro, ale może po Nowym Roku.....

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 20 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Re: Himare - noclegi

Post autor: JerzyM73 » 27 gru 2020, 21:37

Ja głównie bazowałem na Bo..... i czasami udawało mi się odszukać bezpośredni namiar. np. na FB
Jest też inne strona pośrednicząca http://www.hotels-al.com/pl/all-hotels/ ale pewnie ją znasz ;-)

Tak dotarłem np. do bezpośredniej strony hotelu Rondos w Himare, który polecam. Niestety nie ma tam aneksów kuchennych. Nie jest na to przygotowany ponieważ na dole mają restaurację.

Z odpowiedziami niestety, tak jak piszesz jest problem. Miałem to samo jak pierwszy raz szukałem noclegu w AL.

Pomysł założenia takiego tematu bardzo dobry.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
piekara114
Eksplorator

Post autor: piekara114 » 06 sty 2021, 19:13

Chyba nikt z użytkowników tego forum w Himare nie nocuje....

wolffer
Bywalec

Post autor: wolffer » 07 sty 2021, 03:15

ja w Lukove :D ;)

anchmu
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Post autor: anchmu » 11 sty 2021, 16:47

Witam
Ja "przymierzałem" się do Apart-Hotel Llazari .
Położony jest zaje......e (na górce), ma wszystko co potrzebne do wypoczynku (apartament z aneksem kuchennym, basenem zewnętrznym, super widokami), super cena (ja preferuje wrzesień), tylko jest jedno ale......
No właśnie, brakuje "normalnej" drogi dojazdowej (jest tylko droga "mocno szutrowa"). Jak się orientowałem w 2019 roku to jeszcze jej nie było, może już zrobili? Trzeba by poszukać.
Na bo....g jest oferta, może można zapytać właściciela .
Kurde muszę się zainteresować, bo ceny np. w Rondosie w porównaniu do 2019 poszły w górę o 200 euro za pokój na 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
piekara114
Eksplorator

Post autor: piekara114 » 12 sty 2021, 20:48

W moim lipcowym terminie fajna cena, ale tylko na 7 dni dostępne... A jak oceniasz czystość? Bo ocena na b.ing 7,7 jest mało zachęcająca....

anchmu
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Post autor: anchmu » 14 sty 2021, 11:17

Nic nie powiem na temat czystości, ani warunków, bo nie byłem tam "jeszcze". Odstrasza mnie ta droga dojazdowa do samego hotelu.

przemx5
Bywalec

Post autor: przemx5 » 29 sty 2021, 17:37

Ja się poważnie zastanawiałem nad tym hotelem,ale właśnie ta droga na którą wszyscy narzekali. Wybrałem Belvedere Hotel&suites.

ODPOWIEDZ