Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Proszę o sprawdzenie kilku linijek tekstu

Wszystko na temat języka albańskiego

Moderatorzy: jakubanek, spoker

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik
Podziękował/a  : 10 razy
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Proszę o sprawdzenie kilku linijek tekstu

Postautor: radecki » 8 maja 2018, o 17:01

Abym otrzymał zwrot części wydatków związanych z urlopem muszę w dziale socjalnym przedstawić rachunek wraz z tłumaczeniem pochodzącym od tłumacza przysięgłego. Aby oszczędzić sobie czasu i wydatków, po uzgodnieniach z panią z socjalnego stworzyłem na podstawie tłumaczenia google translatora dwujęzyczny rachunek, który chcę przedstawić właścicielowi do wypełnienia.
Niestety właściciel zna tylko albański więc wersja angielsko- polska odpada, a z translatorem bywa różnie (nie mogę przetłumaczyć sensownie "pieczątka").
W związku z powyższym proszę ludzi dobrej woli o sprawdzenie moejgo amatorskiego tłumaczenia.
Z góry dziękuję!
Załączniki
1.JPG
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie" L. Staff

marwyk1976
Eksplorator
Otrzymał podziękowań : 13 razy

Re: Proszę o sprawdzenie kilku linijek tekstu

Postautor: marwyk1976 » 9 maja 2018, o 08:27

Może w kwestii tłumaczenia nie pomogę ale czy sadzisz ze właściciel będzie miał firmę o pieczątce nie wspominając? Niektóre duże hotele nie są do końca zrobione żeby nie płacić podatku od nieruchomości

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik

Postautor: radecki » 9 maja 2018, o 19:23

Biorę pod uwagę taką kwestię. Dla tego chcę najpierw to wysłać z zapytaniem, potem będę się martwił co dalej.

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik

Postautor: radecki » 20 maja 2018, o 10:11

No i się udało :) Właściciel posiada pieczątkę i z wystawieniem rachunku nie będzie problemu :)

Wróć do „Język albański”