Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Podróż dookoła Polski

Moderatorzy: Piotrek Byrdziak, JerzyM73

endriu
Podróżnik
Podziękował/a  : 2 razy
Otrzymał podziękowań : 6 razy

Re: Podróż dookoła Polski

Postautor: endriu » 15 lip 2018, o 14:21

Fajna relacja tym bardziej, że Paczków to moja rodzinna miejscowość (teraz mieszkam w Kamienicy - kościół św. Jerzego), nie wiem czy miałeś przyjemność odwiedzić kopalnie złota w Złotym Stoku, kompleks Riese, Paczkowskie muzeum gazownictwa, czy park techniki z winiarnią Hople. Ogólnie fajnie przeczytać coś miłego o swoim regionie. Pozdrawiam

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 15 lip 2018, o 15:21

Kopalnię w Złotym Stoku odwiedziłem kiedy dziecięciem byłem i jeździłem na wycieczki pracownicze z rodzicami. Odnośnie kompleksu Adolfa to byle m kilkakrotnie w Walimiu ponieważ mój były pracodawca jest z Wałbrzycha i często mieliśmy tam wycieczki z klientami. Niestety podczas takiego objazdu nie ma za bardzo czasu aby coś dłużej zwiedzać bo by pół roku się zeszło. Planując przystanki w ciekawych miejscach opierałem się głównie na przewodniku polskaniezwykła.pl. Jest tam pokazanych sporo mało popularnych miejsc.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

endriu
Podróżnik
Podziękował/a  : 2 razy
Otrzymał podziękowań : 6 razy

Postautor: endriu » 15 lip 2018, o 15:30

Nie chcę robić reklamy kopalni złota ale wiele się tam zmieniło (w tym właściciel), warto wpaść ponownie i przy okazji zaliczyć Paczkowskie ciekawostki. Pozdrawiam

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 1 wrz 2018, o 21:52

Ku pamięci:

Obrazek
Obrazek
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Wróć do „Polska”