Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Campingi w Livadh

Kempingi i pola namiotowe w Albanii i w państwach tranzytowych.

Moderatorzy: jakubanek, spoker

paffcio
Bywalec
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Re: Campingi w Livadh

Postautor: paffcio » 15 cze 2018, o 10:20

radecki pisze:Pozwolę sobie odświeżyć temat- proszę o jak najwięcej świeżych informacji dot. Nashosa.
1.Czy istnieje możliwość podłączenia się do prądu będąc pod namiotem?
2.Czy jest poprawa z "ledwo dyszącą" lodówką? Właściciel pisał mi, że lodówka jest. Czy top jest jedna lodówka na cały camping? Zależy mi jedynie by "wcisnąć tam kostkę masła i mleko.
3. Jak z wieczornymi temperaturami? Pytam- ponieważ na różnych campingach bywa różnie. W zeszłym roku w Chorwacji na przykład camping był nieopodal skał i wieczorami do rana wiał przyjemny chłodny wiaterek niczym naturalna klimatyzacja.
4. Czy ma ktoś więcej zdjęć toalet? Żonie zależy bardzo na w miarę komfortowych sanitariatach dla tego bierzemy też pod uwagę kwatery w mieście.
5. Jakiego obłożenia można spodziewać się pomiędzy 23.06-7.07?
6. Czy są tam bungalowy?

info z lipca 2017:
@1 - tak
@2 - nie wiem, my korzystaliśmy z własnej lodówki turystycznej podpiętej do sieci kempingu
@3 - jest OK - tzn. my staliśmy w cieniu i było OK. Spodziewałem się ukropu, było bardzo przyjemnie
@4 - nie mam, szału nie ma, ale dramatu też nie
@5 - spokojnie coś się znajdzie wg mnie w tym czasie, chyba, że nagle "obrodzi"
@6 - były niedokończone, obecny status jest mi nieznany..

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 15 cze 2018, o 12:57

paffcio pisze:
radecki pisze:Pozwolę sobie odświeżyć temat- proszę o jak najwięcej świeżych informacji dot. Nashosa.

4. Czy ma ktoś więcej zdjęć toalet? Żonie zależy bardzo na w miarę komfortowych sanitariatach dla tego bierzemy też pod uwagę kwatery w mieście.

info z lipca 2017:

@4 - nie mam, szału nie ma, ale dramatu też nie
.

No to posłuchaj żony i po sąsiedzku masz http://www.booking.com/Share-pW6Amv. Na pewno nie będzie narzekać ;-)
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
piekara114
Podróżnik
Podziękował/a  : 7 razy

Postautor: piekara114 » 15 cze 2018, o 14:03

Bungalowy - temat mnie interesuje, więc jak ktoś będzie to proszę o jakąś ich fotkę i cennik, jak się uda... O opisie wyposażenia już nie marzę, ale kto wie...

Awatar użytkownika
radecki
Podróżnik
Podziękował/a  : 10 razy

Postautor: radecki » 15 cze 2018, o 19:57

JerzyM73-
Dzięki! :shock:
Wybraliśmy to:
https://www.booking.com/hotel/al/ionian ... 713567b477
Bo znajomi chcieli do budynku i mamy pokoje koło siebie z widokiem na morze.
Przez 25 lat jeździłem pod namiot. Kurna nie wiem jak się odnajdę w czterech ścianach...
"A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie" L. Staff

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 58 razy

Postautor: JerzyM73 » 15 cze 2018, o 20:56

radecki pisze:JerzyM73-
Dzięki! :shock:
Wybraliśmy to:
https://www.booking.com/hotel/al/ionian-seaview.pl.html
Bo znajomi chcieli do budynku i mamy pokoje koło siebie z widokiem na morze.
Przez 25 lat jeździłem pod namiot. Kurna nie wiem jak się odnajdę w czterech ścianach...

25 lat pod namiot - szacun, trzeba mieć zdrowie. Odnajdziesz się bez problemu i podejrzewam, że po powrocie namiot schowasz bardzo głęboko (w PL chyba pod dachem mieszkasz ;-) )
W razie czego obok masz boisko i sporo zieleni więc możesz się tam rozbić ;-)
Z tego miejsca będziecie mieli blisko do restauracji Kiko Meniko. Jak będziecie schodzić do plaży to nie przejmujcie się tą częścią przy porcie tylko idźcie dalej - najlepiej na Mariachi lub Prinos (ta gdzie ja byłem)
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Searcher
Bywalec
Otrzymał podziękowań : 5 razy

Postautor: Searcher » 16 cze 2018, o 16:24

Jesteśmy u Nachosa, 12Euro za namiot. Lodówki brak, sa pralki, ciepła woda, reszta bez zmian. Bungalowy gotowe i u niego i obok, ogólnie dużo, wiecej szczegółów nie znam. Ładne, duże parcele. Miejsce ogolnie fajne, godne polecenia.

Awatar użytkownika
piekara114
Podróżnik
Podziękował/a  : 7 razy

Postautor: piekara114 » 16 cze 2018, o 19:45

Jakby Ci się udało jakieś info o tych bungalowach zdobyć i bezpośredni kontakt to byłabym wdzięczna.

Searcher
Bywalec

Postautor: Searcher » 17 cze 2018, o 07:42

Nie ma teraz nikogo, kto dobrze mowi po angielsku, ale kontakt jest: https://www.facebook.com/nashos.meze.ouzeri/ oraz stronę maja:www.nashoscamping.com

Searcher
Bywalec

Postautor: Searcher » 17 cze 2018, o 09:15

Dogadalem sie z Nashosem, bungalowy sa dostępne, 5 sztuk. Jest lodówka, lazienka z prysznicem, ciepła woda. Jedno loże małżeńskie i jedno mniejsze dla dzieci. Wygodnie wejdzie 2+1 ewentualnie 2+2. W czerwcu 25E-30E, w lipcu i sierpniu 50E, po wakacjach 30-25. Mam zdjecia, ale nie mam jak tutaj wrzucic, beda za tydzien :-)

Awatar użytkownika
Metohija
Podróżnik
Podziękował/a  : 1 raz

Postautor: Metohija » 17 cze 2018, o 19:16

Searcher pisze:Jesteśmy u Nachosa, 12Euro za namiot. Lodówki brak, sa pralki, ciepła woda, reszta bez zmian. Bungalowy gotowe i u niego i obok, ogólnie dużo, wiecej szczegółów nie znam. Ładne, duże parcele. Miejsce ogolnie fajne, godne polecenia.

Dwa lata temu i tak ledwie charczała ta lodówka i ledwie utrzymywała "pokojową" temperaturę.
Cena jak czytam niezmienna.
Pamiętam, kiedy po Poros na Lefkadzie (cena z a namiot 45 euro) myślałem początkowo, że te 12 euro u Nashosa to jest od osoby... :-).
A jak jedzenie? Próbowaliście coś na miejscu od Nashosa?

Pozdrawiam i sympatycznie zazdroszczę.
Metohija.

Wróć do „Kempingi w Albanii i po drodze”