Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

FORUM WIELOKIERUNKOWE... ?

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek

**bartek
Podróżnik
Otrzymał podziękowań : 2 razy

FORUM WIELOKIERUNKOWE... ?

Postautor: **bartek » 18 wrz 2018, o 22:42

Witam, wiem, że to forum głównie o Albanii, od ponad roku śledzę wszystkie wpisy, w zeszłym roku pierwszy raz zaliczyłem AL. byłem dość aktywny w zeszłym roku, ale przywiązałem się do forumowiczów i forum a co rok zmieniam plany i kierunki wakacyjne.
W tym roku zaliczyłem Sardynię, super alternatywa do Bałkanów, chętnie bym mógł opowiedzieć czy udzielić wskazówek, ale nie ma takiej kategorii na forum. Forum Italia jest puste i głuche, o Sardynii nie ma prawie nic.. Może moderatorzy przemyślą kategorie innych destynacji wakacyjnych?

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 59 razy

Re: FORUM WIELOKIERUNKOWE... ?

Postautor: JerzyM73 » 18 wrz 2018, o 22:56

Należało by założyć przez admina (spoker) nowy temat w Pozostale.
O Sardynii też słyszałem że super ale w sezonie chyba wszędzie tam tłoczno.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
spoker
Administrator
Podziękował/a  : 5 razy
Otrzymał podziękowań : 9 razy

Re: FORUM WIELOKIERUNKOWE... ?

Postautor: spoker » 3 kwie 2019, o 21:51

**bartek pisze:Witam, wiem, że to forum głównie o Albanii, od ponad roku śledzę wszystkie wpisy, w zeszłym roku pierwszy raz zaliczyłem AL. byłem dość aktywny w zeszłym roku, ale przywiązałem się do forumowiczów i forum a co rok zmieniam plany i kierunki wakacyjne.
W tym roku zaliczyłem Sardynię, super alternatywa do Bałkanów, chętnie bym mógł opowiedzieć czy udzielić wskazówek, ale nie ma takiej kategorii na forum. Forum Italia jest puste i głuche, o Sardynii nie ma prawie nic.. Może moderatorzy przemyślą kategorie innych destynacji wakacyjnych?

sorry że dopiero teraz....nie wiem czy to dobry pomysł bo się Albania rozlezie na wszystkie strony...ale to moje zdanie

Wróć do „Opinie i uwagi”