Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Droga z Korczy do Gjiokaster

Wszystko co ważne dotyczące działania forum, powitania

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, spoker

paffcio
Podróżnik
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 1 raz

Re: Droga z Korczy do Gjiokaster

Postautor: paffcio » 15 maja 2019, o 10:38

W piątek wyjeżdżam z Warszawy (przez Rzeszów - prawdopodobnie). Nocleg mam już klepnięty w Nisz z soboty na niedzielę. Co dalej to jeszcze nie wiem, bo załoga chce jak najszybciej nad morze, a ja chyba jednak za jeszcze jednym noclegiem w drodze :) docelowo jedziemy do Livadh/Himare. Co do powrotu to tutaj na razie zupełna partyzantka ;)

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 15 maja 2019, o 13:06

To tą sama trasą lecimy:)ja z Siedlec a pierwszy nocleg mam w Relax &Spa w Stenjevac a potem już na Albanię do Pogradec albo Korczy tam sie przekimać i ahoj przygodo SH75:)

Chmielo
Eksplorator

Postautor: Chmielo » 20 maja 2019, o 21:05

Ok nocleg w Pogradec już zarezerwowany,teraz się zastanawiam czy po drodze nie zrobić noclegu połączonego ze zwiedzaniem Girokaster...
Ktoś tam nocował ma jakieś wrażenia czy warto ewentualnie jakiś hotel sprawdzony?

paffcio
Podróżnik

Postautor: paffcio » 31 maja 2019, o 11:54

u mnie zmiana planów - w związku z przesunięciem terminu zakończenia roku (choć papierów na to jeszcze nie ma ;)) to w Nisz będziemy nocować z piątku na sobotę, a potem kierunek Meteory i stamtąd do Himare. Na 90% tak będzie.
Nie wiem jeszcze jaką wybrać drogę powrotną, ale to już nie na ten wątek.
zdrówko!

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 60 razy

Postautor: JerzyM73 » 31 maja 2019, o 20:25

paffcio pisze:u mnie zmiana planów - w związku z przesunięciem terminu zakończenia roku (choć papierów na to jeszcze nie ma ;))

Nie wierzysz Mateuszowi ???
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

paffcio
Podróżnik

Postautor: paffcio » 3 cze 2019, o 08:47

JerzyM73 pisze:
paffcio pisze:u mnie zmiana planów - w związku z przesunięciem terminu zakończenia roku (choć papierów na to jeszcze nie ma ;))

Nie wierzysz Mateuszowi ???

wierzę! natomiast jeśli chcę zobaczyć i pozwiedzać to muszę to załatwić na początku urlopu ;) taki układ lepiej odpowiada domownikom. Jeszcze w ogóle nie mam pomysłu na powrót - może jakieś sugestie? Startujemy z Himare i potrzebuję przynajmniej jeden nocleg w drodze do PL, ale gdyby było ciekawie to chętnie więcej ;)

Wróć do „Sprawy bieżące”