Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Droga z Korczy do Gjiokaster

Wszystko co ważne dotyczące działania forum, powitania

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, spoker

Awatar użytkownika
paffcio
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 3 razy

Re: Droga z Korczy do Gjiokaster

Post autor: paffcio » 15 maja 2019, 10:38

W piątek wyjeżdżam z Warszawy (przez Rzeszów - prawdopodobnie). Nocleg mam już klepnięty w Nisz z soboty na niedzielę. Co dalej to jeszcze nie wiem, bo załoga chce jak najszybciej nad morze, a ja chyba jednak za jeszcze jednym noclegiem w drodze :) docelowo jedziemy do Livadh/Himare. Co do powrotu to tutaj na razie zupełna partyzantka ;)

Awatar użytkownika
Chmielo
Moderator
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Post autor: Chmielo » 15 maja 2019, 13:06

To tą sama trasą lecimy:)ja z Siedlec a pierwszy nocleg mam w Relax &Spa w Stenjevac a potem już na Albanię do Pogradec albo Korczy tam sie przekimać i ahoj przygodo SH75:)

Awatar użytkownika
Chmielo
Moderator
Otrzymał podziękowań : 2 razy

Post autor: Chmielo » 20 maja 2019, 21:05

Ok nocleg w Pogradec już zarezerwowany,teraz się zastanawiam czy po drodze nie zrobić noclegu połączonego ze zwiedzaniem Girokaster...
Ktoś tam nocował ma jakieś wrażenia czy warto ewentualnie jakiś hotel sprawdzony?

Awatar użytkownika
paffcio
Eksplorator

Post autor: paffcio » 31 maja 2019, 11:54

u mnie zmiana planów - w związku z przesunięciem terminu zakończenia roku (choć papierów na to jeszcze nie ma ;)) to w Nisz będziemy nocować z piątku na sobotę, a potem kierunek Meteory i stamtąd do Himare. Na 90% tak będzie.
Nie wiem jeszcze jaką wybrać drogę powrotną, ale to już nie na ten wątek.
zdrówko!

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 31 maja 2019, 20:25

paffcio pisze:u mnie zmiana planów - w związku z przesunięciem terminu zakończenia roku (choć papierów na to jeszcze nie ma ;))
Nie wierzysz Mateuszowi ???
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
paffcio
Eksplorator

Post autor: paffcio » 03 cze 2019, 08:47

JerzyM73 pisze:
paffcio pisze:u mnie zmiana planów - w związku z przesunięciem terminu zakończenia roku (choć papierów na to jeszcze nie ma ;))
Nie wierzysz Mateuszowi ???
wierzę! natomiast jeśli chcę zobaczyć i pozwiedzać to muszę to załatwić na początku urlopu ;) taki układ lepiej odpowiada domownikom. Jeszcze w ogóle nie mam pomysłu na powrót - może jakieś sugestie? Startujemy z Himare i potrzebuję przynajmniej jeden nocleg w drodze do PL, ale gdyby było ciekawie to chętnie więcej ;)

ODPOWIEDZ