Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Sens istnienia forum?

Wszystko co ważne dotyczące działania forum, powitania

Moderatorzy: jakubanek, Chmielo, spoker

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Re: Sens istnienia forum?

Post autor: JerzyM73 » 02 wrz 2019, 23:44

Kurcze, kilka dni minęło a ja dopiero to zajrzałem. Chyba ten gorąc źle na mnie wpłynął.
W tym roku z tego co policzyłem nowych użytkowników 35 szt.
Forum oczywiście potrzebne. Tak jak pisali przedmówcy sporo osób może nie pisze bo znajduje wszelkie potrzebne informacje.Nie ma tu miliona wątków na ten sam temat. Odnośnie reklam to ja nie mam nic przeciw pod warunkiem, że nie będą zbyt nachalne i nie będą przeszkadzały w przeglądaniu forum. Są takie fora czy strony internetowe, które jak tylko otwieram to zaraz zamykam bo trzeba przekopać się przez dziesiątki reklam zanim się coś przeczyta. Niestety takie czasy. Gdzie ja będę pisał jak tylko to mi się pisze najlepiej ;-(.

Należało by może wzorem innych for zachęcić do pisania w innych działach i na temat innych destynacji.
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Pudelek
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 12 razy

Post autor: Pudelek » 13 wrz 2019, 00:24

Praktycznie na wszystkich forach jest stagnacja albo spadek. Ludzie uciekli na fejsa lub inne podobne, bo jest prościej, szybciej i wygodniej. Lenistwo przede wszystkim. Ale jeśli człowiek szuka czegoś konkretnego to zawsze znajdzie to na forach niż na FB, bo tam zazwyczaj panuje taki burdel, że ciężko coś sensownego odnaleźć, a większość udziela się tylko dla autoreklamy.

Tak więc - jak najbardziej jest sens jego dalszego istnienia :)

endriu
Podróżnik
Podziękował/a  : 2 razy
Otrzymał podziękowań : 6 razy

Post autor: endriu » 16 wrz 2019, 21:02

Witam wszystkich. Chociaż w tym roku byłem tu jakby nieobecny (tylko czytałem), to jestem za reklamami lub zrzutką. Odwiedziłem Albanię 5-cio krotnie i zawsze to forum stanowiło podstawę moich informacji. Co do stagnacji czy spadków to nie jest źle, w tym roku odwiedziłem Gruzję i lekko się rozczarowałem licząc na informacje z forum - kaukaz. Pozdrawiam

JerzyM73
Moderator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 61 razy

Post autor: JerzyM73 » 16 wrz 2019, 21:30

endriu pisze:
16 wrz 2019, 21:02
Witam wszystkich. Chociaż w tym roku byłem tu jakby nieobecny (tylko czytałem), to jestem za reklamami lub zrzutką. Odwiedziłem Albanię 5-cio krotnie i zawsze to forum stanowiło podstawę moich informacji. Co do stagnacji czy spadków to nie jest źle, w tym roku odwiedziłem Gruzję i lekko się rozczarowałem licząc na informacje z forum - kaukaz. Pozdrawiam
Skrobnij parę słów o tym pięknym kraju. Fotki mile widziane
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

maki99
Bywalec

Post autor: maki99 » 28 wrz 2019, 17:54

Witam. Potrzebne jak najbardziej jadąc pierwszy raz do AL byłem zielony tutaj zdobyłem wiedzę ,której znikąd indziej nie mogłem znaleźć.Forum jest dla nowych ciekawych nowego świata oraz starych do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

ODPOWIEDZ