Wczytywanie..

Plaże w AlbaniiKsamil okoliceOwoce morzaButrintPlaże w AlbaniiLlogaraKsamil okoliceButrint

Do trzech razy sztuka - czyli Himare 2017 po raz trzeci

Relacje i opisy pobytu w Albanii

Moderatorzy: Kar0ol, jakubanek, Piotrek Byrdziak, JerzyM73

JerzyM73
Eksplorator
Podziękował/a  : 18 razy
Otrzymał podziękowań : 59 razy

Re: Do trzech razy sztuka - czyli Himare 2017 po raz trzeci

Postautor: JerzyM73 » 15 paź 2017, o 21:29

Jeszcze odnośnie ciekawostek z samego Himare (pisałem o tym w wątkach na dany temat)
Prom z Corfu do Himare
Obrazek

https://youtu.be/1Gbxza9Am38

latający ponton ;
Obrazek

Informacje pisane na bieżąco można znaleźć tutaj : viewtopic.php?f=11&t=254
Reasumując, tegoroczny wyjazd oceniam na 6+ i miała być przerwa pod Albanii, ale jak to mówię "nigdy nie mów nigdy" i za rok może znów Albania.

Mam nadzieję, że informacje zawarte w tej relacji komuś w przyszłości będą pomocne. Nie potrafię opisywać tak ładnie jak inni forumowicze, ale myślę, że nie jest tak źle

Na koniec tej relacji jeszcze tradycyjnie krótki film z całości :
https://youtu.be/97lOIg8w3p8

Jak macie jakieś pytania to proszę śmiało pytać.

W najbliższym czasie zacznę kontynuować mój drugi wątek, który z braku czasu został nieco zaniedbany viewtopic.php?f=39&t=317
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Pudelek
Eksplorator
Podziękował/a  : 1 raz
Otrzymał podziękowań : 12 razy

Postautor: Pudelek » 16 paź 2017, o 00:50

Prom wygląda na szybką maszynę ;)

JerzyM73
Eksplorator

Postautor: JerzyM73 » 21 paź 2017, o 11:22

Pudelek pisze:Prom wygląda na szybką maszynę ;)

Maszyna szybka i głośna ;-)
Zapraszam do relacji z podróży dookoła Polski viewtopic.php?f=39&t=317" onclick="window.open(this.href);return false;

Pedet47
Bywalec

Postautor: Pedet47 » 8 lut 2019, o 14:41

Hej Jerzy :)

Restauracja Kico Meniko jest świetna. Chciałbym również odwiedzić w tym roku. Napisałeś jednak, że nie każde auto dojedzie tam. Masz na myśli miejsce, które jako etap końcowy zaznaczyłeś w linku z google maps?
Pytanie drugie to o Sunset Restorant Bar, z którego widać Himare. Ja myślałem, że restauracja z której roztacza się piękny widok na Himare nazywa się Paradiso. Czy to jeszcze inna restauracja? Wytłumacz mi bo pogubiłem już się..

JerzyM73
Eksplorator

Postautor: JerzyM73 » 9 lut 2019, o 00:36

Tak można najwyżej dojechać ta gdzie znaczyłem. Yarisem bym się aż tam nie zapuszczał. (jeździłem taką z silnikiem 1,0 z 2004 roku) . Można porysować sobie podwozie i jest dosyć stromo. Można też dojść piechotą z Himare

Odnośnie restauracji to jest wszytko to samo. Teraz sprawdziłem i nazywa się jeszcze inaczej Tramonto Ristorante https://www.tripadvisor.com/Restaurant_ ... ounty.html

tam spokojnie dojedziesz samochodem .

Wróć do „Byłem w Albanii”